کَنون دوربین 30 هزار دلاری خود را برای فیلم برداری در شب معرفی کرد

کَنون دوربین 30 هزار دلاری خود را برای فیلم برداری در شب معرفی کرد

کنون به تازگی دوربین جدیدی به نام ME20F-SH را معرفی کرده است؛ یک دوربین فیلم برداری بسیار پیشرفته با بدنه ای جمع و جور و کوچک که مهم ترین نکته در رابطه با آن، توانایی اش فیلم برداری با ایزوی بیش از ۴ میلیون است و به همین دلیل می تواند برای ثبت تصاویر در محیط های کم نور سودمند واقع شود.

شرکت سازنده این محصول باور دارد که ME20F-SH برای کمپانی های تولید کننده فیلم و مستندهای تلویزیونی بسیار سودمند واقع می شود.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

با این همه دوربین مذکور محدودیت هایی هم دارد؛ مثلا اینکه تنها می تواند فیلم های با رزلوشن ۱۰۸۰p را بگیرد و به همین دلیل انتظار نمی رود که برای مدت زمان زیادی بتواند مخاطبان خود را حفظ کند.

کنون اما اظهار داشته که برای بالا بردن حساسیت لنز دوربین در محیط های کم نور باید رزلوشن این محصول را در این سطح نگه می داشت و اگر کاری غیر از این را انجام می داد این حساست به میزان زیادی کم می شد.

این محصول مجهز به یک حسگر ۳۵ میلیمتری CMOS است که همین ویژگی باعث خاص شدن آن گردیده. فوتوسایت یا حفره های نوری درون این دوربین بیش از پنج برابر بزرگ تر از انواع موجود در دوربین های دارای لنز قابل تعویض هستند که این مشخصه به همراه برخی تکنولوژی های اختصاصی دیگر باعث شده دوربین مذکور در کم نور ترین محیط ها نیز بهترین عکس ها را بگیرد.

همانطور که احتمالا انتظارش را دارید این محصول از استانداردهای ۳G/HD-SDI و خروجی HDMI نیز پشتیبانی می کند و یک فیش ۲.۵ و ۳.۵ میلیمتری صدای استریو و پورت ۸ پین RS-422 نیز روی بدنه اش قرار دارد که به شما امکان می دهد تجهیزات پایش صوتی و تصویری را با دوربین جفت (پِر) نمایید.

در صورتی که علاقمند به خرید این محصول هستید لازم است که تا ماه دسامبر منتظر بمانید تا بتوانید آن را در ازای پرداخت ۳۰ هزار دلار خریداری نمایید. گفتنی است که گجت مورد بحث دارای یک پایه EF است که نیاز آن به لنزهای جدید را رفع می کند.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato