معرفی LINE Lite؛ نسخه سبک اپلیکیشن لاین برای کاهش مصرف دیتا

معرفی LINE Lite؛ نسخه سبک اپلیکیشن لاین برای کاهش مصرف دیتا

لاین در حال حاضر با داشتن بیش از ۶۰۰ میلیون کاربر، یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های پیام رسانی دنیاست. مکالمات رایگان، تماس های تصویری، تایملاین اختصاصی، استیکرهای متنوع و اپلیکیشن های جانبی متعدد، محبوبیت چشمگیری را برای این اپ ژاپنی به ارمغان آورده اند.

اما چشم بادامی های سخت کوش ثابت کرده اند که به این موفقیت ها راضی نیستند و همواره به گسترش جامعه میلیونی کاربران اپلیکیشن خود فکر می کنند.

در راستای همین سیاست گروه برنامه نویسی لاین با نگاهی به فیسبوک لایت، به تازگی نسخه ای سبک از اپلیکیشن لاین با عنوان LINE Lite را در اختیار کاربران اندروید قرار داده تا مصرف دیتا در استفاده از این اپلیکیشن، به خصوص برای مناطقی که از اینترنت خوبی بهره مند نیستند به حداقل برسد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

LINE Lite همان لاین معمولی است که تایملاین و مکالمات صوتی و تصویری از آن حذف گردیده، در عین حال امکان چت متنی و گروهی، اشتراک گذاری تصاویر و تبادل استیکرها را در آن شاهد هستید.

نسخه لایت از لحاظ ظاهری تفاوت چندانی با لاین معمولی ندارد، با این حال تا حد زیادی از انیمیشن ها و حجم تصاویر و آیکن ها در آن کاسته شده تا با کمترین مصرف دیتا بتوان به در آن به پیام رسانی پرداخت.

LINE Lite 2

هر چند که نسخه معمولی لاین مصرف دیتای بالایی ندارد و در ظاهر نیازی به عرضه نسخه لایت نبوده، اما باید گفت که ژاپنی ها با ارائه آن سیاست هوشمندانه ای برای جلب مخاطب بیشتر در مناطق دارای اینترنت ضعیف در پیش گرفته اند.

توصیه می کنیم در کنار لاین اصلی، این نسخه ۹۰۰ کیلوبایتی را هم در موبایلتان نصب کنید تا در ضعیف ترین اینترنت ممکن هم بتوانید مکالمات خود را ادامه بدهید.

LINE Lite
  • LINE Lite
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: LINE Corporation
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۰.۹ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato