محدودیت ۱۴۰ کاراکتری پیغام های مستقیم در توییتر حذف شد

محدودیت ۱۴۰ کاراکتری پیغام های مستقیم در توییتر حذف شد

بالاخره وعده های پیشین عملی گشتند و حالا محدودیت صد و چهل کاراکتری توییتر برای پیغام های مستقیم ارسالی و دریافتی برداشته شده و از امروز کاربران این سرویس می توانند از طریق اپلیکیشن های موبایل، دسکتاپ و یا نسخه ی تحت وب آن دایرکت هایی ۱۰.۰۰۰ کاراکتری بفرستند و بگیرند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

ساچین آگاروال، مدیر محصولات شبکه ی اجتماعی مورد بحث، در همین راستا اظهار داشته حذف محدودیت دایرکت مسیج ها تقریباً اصلی ترین و مهم ترین درخواست کاربرانشان تا به امروز بوده و آنها اعتقاد داشته اند بدین ترتیب قادر خواهند شد به شکل بهتری به تبادل افکار بپردازند.

توییتر چندین سال بهبود قابلیت پیغام های مستقیم و درخواست های کاربران خود در این زمینه را نادیده گرفته بود اما با قرار گرفتن کویل وایل در سمت سازماندهی محصولات طی پائیز گذشته، اوضاع رفته رفته دستخوش تغییر گشت.

کمپانی مورد بحث ابتدا قابلیت تبادل لینک را به دایرکت مسیج ها افزود، سپس شاهد اضافه شدن ویژگی ارسال پیغام های گروهی و رد و بدل کردن تصاویر به همین شکل بودیم و امکان به اشتراک گذاری توییت ها در درون این دسته از پیام ها نیز در دسترس قرار گرفت.

آگاروال می گوید ایده اصلی این است که شما با استفاده از DM بتوانید به بحث بیشتر و وسیع تری در مورد آنچه بر روی توییتر دیده اید اقدام نمایید. وی می افزاید "قصد داشتیم تفاوتی واضح بین فضای عمومی و خصوصی پدید آوریم". ضمناً نباید از یاد برد حذف محدودیت یاد شده سبب خواهد شد شرکت ها قادر باشند ارتباط بهتری با خدمات گیرندگان شان داشته و در مواقع ضروری به ارائه پشتیبانی و راهنمایی آنها بپردازند.

گفتنیست طی سال های اخیر بسیاری انتظار داشته اند توییتر نیز همچون فیس بوک یک اپلیکیشن مجزا برای تبادل پیغام های خصوصی و فوری پدید آورد و وقتی از آگاروال در همین رابطه و برنامه های شرکت متبوعش در این زمینه سئوال شده وی گفته است نمی تواند در مورد محصولات عرضه نشده و برنامه های آتی کمپانی اش سخنی بگوید و در زمان فعلی پیغام های مستقیم بهترین مکان برای ایجاد ارتباطات خصوصی هستند.

ولی به هر جهت نباید از یاد برد توییتر سرویسی محسوب می شود که بسیاری از افراد در آن اشخاص جدیدی را ملاقات کرده، ارتباطات کاری تازه ای پدید می آورند و به تبادل ایده می پردازند؛ لذا وجود یک اپ مستقل پیغام رسان برای آن شاید بتواند سبب بسط و بهبود موضوعات یاد شده گردد.

از همین رو باید منتظر ماند و دید در آینده چنین امری از جانب شبکه اجتماعی مورد بحث رقم خواهد خورد یا خیر.

نظرات ۲۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.