همه چیز درباره آیفون 13
ال جی چندین نام تجاری با پسوند «اج» را به ثبت رسانده است

ال جی چندین نام تجاری با پسوند «اج» را به ثبت رسانده است

هر چند گلکسی نوت اج سال گذشته موفقیت چشم گیری را به دست نیاورد ولی نمی توان از استقبال و تقاضا برای گلکسی اس ۶ اج چشم پوشی نمود. تلفن هوشمند یاد شده به قدری مورد توجه کاربران واقع گشت که بسیاری از آنها این نسخه را به نمونه ی معمولی یا همان گلکسی اس ۶ ترجیح دادند.

هفته پیش نیز سامسونگ بنا را بر این گذاشت تا به در خواست های موجود پاسخ بهتر و مناسب تری دهد و در همین راستا گلکسی اس ۶ اج پلاس را رونمایی کرد؛ فبلتی که انتظار می رود فروش مطلوبی را نیز برای کمپانی سازنده اش رقم بزند.

به هر حال و مطابق آنچه در بالا ذکر کردیم، شواهد نشان می دهند کسب و کار محصولاتی که عبارت اج را یدک می کشند این روزها بسیار پر رونق شده و شاید به خاطر همین امر است که دیگر کمپانی مطرح کره ای یعنی ال جی نیز تصمیم گرفته تعدادی نام تجاری با پسوند مذکور را به ثبت برساند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

مطابق اطلاعات موجود، ال جی ظاهراً ۸ عنوان تجاری را رسماً ثبت نموده که دارای پسوند اج هستند و این اسامی عبارتند از: Super Edge، Dual Edge، Upper Edge، Dual Side Edge، Side Edge، Double Edge، Two Edge، G Edge .

اما چرا دومین تولید کننده ی تلفن های هوشمند در کره جنوبی باید اینگونه نام های تجاری را تحت تملک خود بگیرد؟ برخی منابع بر این باورند که شاید ال جی احتمال می دهد در آینده محصولی مناسب چنین نام هایی داشته باشد و همه ی اسامی درخور توسط سایر برندها مورد استفاده قرار گرفته باشند و تعدادی دیگر نیز می گویند غول تکنولوژی کره ای همچون دیگر همتای خود با ساخت نمایشگر های خمیده و قوس دار بیگانه نبوده و بعید نیست که تولید موبایل هایی تازه با چنین صفحه نمایش هایی را در دستور کار قرار داده باشد.

ناگفته نماند که ال جی در نمایشگاه CES سال جاری میلادی از یک تلفن هوشمند مفهومی، دارای نمایشگری با دو لبه ی خمیده پرده برداشته بود؛ اسمارت فون مذکور اگرچه یک مدل انقلابی به حساب نمی آمد ولی می توانست در صورت تولید انبوه پسوند اج را در نام خودش جای دهد و دور از ذهن نیست که حالا تجاری شدن آن و عرضه اش به بازار قطعی شده باشد.

از یاد نبریم ال جی در گذشته اسامی همچون G Pen و G Note را نیز در اختیار گرفته، ولی هرگز استفاده ی بخصوصی از آنها صورت نداده. نظر شما چیست و فکر می کنید این شرکت کره ای چه هدفی را از ثبت نام های یاد شده در بالا دنبال می کند.

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato