بروزرسانی رابط کاربری Galaxy S6 و S6 Edge برای افزودن امکانات جدید در راه است

بروزرسانی رابط کاربری Galaxy S6 و S6 Edge برای افزودن امکانات جدید در راه است

اگر پس از مشاهده امکانات فبلت جدید +Galaxy S6 Edge در کنفرانس Unpacked 2015 احساس می کنید تلفن هوشمند Galaxy S6 یا S6 Edge شما دیگر آن جذابیت سابق را ندارد، بهتر است بدانید سامسونگ در حال آماده سازی بروزرسانی رابط کاربری خود است تا برخی از این امکانات تازه را به محصول شما هم بیاورد.

بر اساس گزارش های رسیده سامسونگ ارائه بروزرسانی رابط کاربری TouchWiz را در کشور کره آغاز کرده و در این نسخه امکانات جدیدی همچون Apps Edge (برای اس ۶ اج)، پخش زنده روی یوتوب و Samsung Pay را شاهد خواهیم بود.

سازنده در این بروزرسانی همچنین قابلیت های جدیدی از جمله بهبود دهنده صدای UHQ و شبیه ساز لامپ خلاء را نیز برای افزایش کیفیت پخش موسیقی در نظر گرفته است.

اما اگر همین بروزرسانی برای سراسر جهان عرضه شود، لازم است بگوییم که متاسفانه در این نسخه هم خبری از امکان عکاسی با فرمت RAW وجود نخواهد داشت.

در پایان گفتنیست کاربرانی که به بروزرسانی دستی دستگاه خود علاقه دارند می توانند این firmware جدید را از سایت SamMobile دریافت کرده و پس از فلش کردن روی تلفن هوشمند خود نصب نمایند.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید تا اسکرین شات هایی از امکانات موجود در نسخه بعدی رابط کاربری TouchWiz سامسونگ را مشاهده فرمایید.

Samsung-Galaxy-S6-edge-Update-New-Features-1024x433

Samsung-Galaxy-S6-edge-Update-New-Features-1024x433 (1)

Samsung-Galaxy-S6-edge-Samsung-Pay-576x1024

نظرات ۲۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato