انتشار ویدئویی از تلفن هوشمند بلک بری پاسپورت که آن را در حال اجرای اندروید نشان می دهد

انتشار ویدئویی از تلفن هوشمند بلک بری پاسپورت که آن را در حال اجرای اندروید نشان می دهد

به دنبال انتشار تصاویری از یک تلفن هوشمند به نام بلک بری ونیز که گفته می شود در قالب دو نسخه بهره مند از اندروید یا سیستم عامل BB10 عرضه می گردد، ویدئویی از محصول پیشتر معرفی شده این کمپانی به نام پاسپورت سیلور ادیشن به فضای مجازی راه یافت.

نکته جالب در این ویدئو آن است که این موبایل چهارگوش مجهز به کیبورد QWERTY از سیستم عامل اختصاصی بلک بری بهره نمی برد و در عوض آبنبات چوبی اندروید را روی خود دارد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

در ویدئویی که از منبعی به نام Dudu Rocha Tec انتشار یافته نسخه ای از پاسپورت جدید دیده می شود که ظاهرا در حال اجرای اندروید است. البته هنوز باید منتظر ماند و دید که آیا این محصول امکانات قابل توجه BB10 از جمله آنچه شایعه شده در ونیز وجود داشته باشد را در خود دارد یا خیر؟

لازم به یادآوری است که بلک بری هنوز هم هیچگونه محصول مبتنی بر اندرویدی را ارائه نکرده است و به همین دلیل همچنان باید منتظر ماند و دید که آیا مدل دیگری از پاسپورت سیلور نیز همراه با سیستم عامل متن باز گوگل عرضه می شود یا خیر؟

گفتنی است که این شرکت هم اکنون مشغول همکاری با اهالی مانتین ویو است تا نسخه سازمانی و امنی از اندروید را به کاربرانش ارائه دهد و گزارشات متعدد نیز همگی حکایت از آن دارند که کمپانی مورد بحث در نظر دارد نسخه اختصاصی خودش از موبایل های مبتنی بر آبنبات چوبی یا (مارش مالو) را در آینده نزدیک ارائه نماید.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato