اسکایپ iOS و اندروید با ظاهری جدید بروزرسانی شد

اسکایپ iOS و اندروید با ظاهری جدید بروزرسانی شد

مایکروسافت امروز نسخه ای بروز شده از اسکایپ را برای سیستم های عامل اندروید و iOS منتشر کرده که در آن می توان ساده تر از گذشته به جابجایی و جستجو در منوها پرداخت. از حالا به بعد می توانید با مراجعه به تب متحول شده recents، به سرعت به دوستان، گروه ها، مکالمه های خاص یا مخاطبین خود دسترسی داشته باشید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

مضاف بر موارد بالا، رابط کاربری اسکایپ نیز با پشتیبانی بهتر از چند وظیفگی بروزرسانی شده. طراحی جدید به شما اجازه می دهد تا آسان تر از گذشته میان پنجره های تماس و مکالمه سوئیچ کنید. همین مورد برای اشتراک گذاری لینک و موقعیت جغرافیایی نیز صدق می کند.

Skype6_iOS

در نسخه جدید، سوایپ روی آیکن مخاطب برای گرفتن تماس، حذف و پاسخ دادن به پیام ها کافیست. بنابر گفته مایکروسافت، نسخه آیپد اسکایپ بیش از سایر نسخه ها دچار تغییر و تحول شده و کارهایی از جمله اشتراک گذاری موقعیت جغرافیایی، استفاده از شکلک های بزرگ متحرک، ساخت گروه، تعامل با اعلان ها و دریافت و اشتراک گذاری تصاویر را در آن می توان آسان تر از همیشه انجام داد.

skype-for-ios

ضمنا در نسخه آیپد شاهد افزوده شدن خودکار مخاطبین از دفترچه تلفن به اسکایپ خواهید بود. از سوی دیگر، نسخه اندرویدی به طراحی متریال گوگل مزین شده و یک دکمه شناور برای انجام برخی عملیات به شما ارائه می کند. از این دکمه می توانید برای شروع یک مکالمه صوتی یا ویدئویی، چت یا ارسال یک پیام ویدئویی استفاده کنید.

همچنین بنابرگفته مایکروسافت، در نسخه اندرویدی شاهد عملکرد بهتری در جستجوی مخاطبین و مکالمات خواهید بود. در طراحی جدید، اطلاع از پیام های خوانده شده یا ناخوانده هم آسان تر از گذشته گردیده است.

Skype
  • Skype
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Skype
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۴.۷ / ۳۰.۴ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato