اینستاگرام ماهیانه چهارصد میلیون کاربر فعال دارد

اینستاگرام ماهیانه چهارصد میلیون کاربر فعال دارد

اینستاگرام اخیرا به رکورد تازه ای دست یافته است: ۴۰۰ میلیون کاربر فعال در هر ماه. این آمارها مربوط به خبری است که روز گذشته منتشر گردید و درست ۱۰ ماه پس از آن اعلام می شود که این اپلیکیشن رکورد ۳۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه را شکست.

رشد اینستاگرام از ۲۰۰ میلیون به ۳۰۰ میلیون نیز حدودا با همین بازه زمانی اتفاق افتاد و این یعنی سرویس مورد بحث پیشرفت بسیار سریعی را تجربه می کند هرچند که این روند رشد سیری صعودی ندارد.

با این همه روشن است که این سرویس پرطرفدار اشتراک گذاری عکس به ابعاد و اندازه ای قابل توجه رسیده. ناگفته نماند که توئیتر در حال حاضر ۳۱۶ میلیون کاربر ماهانه دارد و پینترست نیز اخیرا رکورد ۱۰۰ میلیون استفاده کننده را شکست.

اما نکته مهم در مورد رشد اینستاگرام این است که سرویس مورد بحث در خارج از مرزهای آمریکا با چنین استقبال گرمی روبرو شده. شرکت ارائه دهنده این سرویس اعلام کرده ۷۵ درصد از کاربران آن در خارج از آمریکا زندگی می کنند و افزایش اخیر شمار آنها نیز به اروپا و آسیا مربوط می شود.

همچنین گفته شده که ۱۰۰ میلیون کاربر اخیر اضافه شده به این سرویس نیز از کشورهای برزیل، ژاپن و اندونزی بوده اند. این شرکت اعلام کرده که کاربران سرویس مورد بحث روزانه ۸۰ میلیون عکس را از طریق آن به اشتراک می گذارند.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato