بررسی دیجیاتو: آیفون 6 اس ؛ لمس بُعد سوم

بررسی دیجیاتو: آیفون 6 اس ؛ لمس بُعد سوم

آیفون اپل محصولی است که همه آن را با نوآوری می شناسند و کاربران انتظار دارند آیفون جدید هر بار با ویژگی جدید و خلاقانه ای معرفی شود. هر چه قدر خوب باشید، انتظارها از شما بیشتر می شود. البته اپل هم خوب رگ خواب کاربرانش را دارد و می داند چه موقع، چه کار کند تا آن ها را به سمت خود بکشاند. از طرف دیگر، اپل نه تنها سعی می کند در زمان مناسب نیاز کاربران را پاسخ دهد، خودش هم برای آن ها نیازهای جدید خلق می کند.

موبایل جدید اهالی کوپرتینو با یک قابلیت جدید و کاملاً نوآورانه پا به میدان گذاشته: 3D Touch. این فناوری به صفحه نمایش لمسی اجازه می دهد نسبت به میزان فشار حساس باشد تا سیستم عامل بر اساس آن کاربردهای مختلفی تعریف کند. این قابلیت در کنار ارتقای دوربین، بهبود حسگر اثر انگشت و ارتقای سخت افزار، اساسی ترین تغییرات آیفون 6 اس هستند.

آیفون جدید با این که از نظر ظاهری تغییری نکرده، اما از درون تغییرات زیادی به خود دیده که در این میان، فناوری 3D Touch مؤثرتر از دیگر ویژگی های آن ظاهر می شود. اپل و بسیاری از افراد معتقدند که این فناوری، تحولی در دنیای نمایشگرهای لمسی و اپلیکیشن ها ایجاد خواهد کرد. ما نیز تصمیم گرفتیم آیفون 6 اس را امتحان کنیم و تجربه خودمان را با شما به اشتراک بگذاریم.

ما در دیجیاتو بررسی ویژه ای از آیفون 6 اس برای شما آماده کرده ایم که با مراجعه به آدرس زیر می توانید آن را مطالعه کنید:

بررسی دیجیاتو: آیفون 6 اس؛ لمس بُعد سوم

نظرات ۶۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato