اطلاعات و آمار جدید از Star Wars: Battlefront و بتای آن منتشر شد

اطلاعات و آمار جدید از Star Wars: Battlefront و بتای آن منتشر شد

طی هفته ای که گذشت، بتای Star Wars: Battlefront از طریق Origin در دسترس عموم کاربران قرار داشت و کسانی که قادر به دانلود دیتای ده گیگابایتی آن بودند می توانستند چند روزی سرگرم این بازی باشند.

طی ۵ روزی که بتای بازی به صورت عمومی قابل بازی بود، ۹ میلیون نفر به انجام بازی پرداختند. این رقم به نسبت ساخته های پیشین، آماری قابل توجه و درخور تحسین است و نوید فروش بالای بازی طی ماه آینده خواهد داشت.

تاکنون اطلاعات بسیاری در مورد بخش های مختلف بازی منتشر شده اما سه مد دیگر نیز اخیرا معرفی شدند: Hero Hunt ،Droid Run و Cargo Mode. در Droid Run که یک بازی ۶ به ۶ است، هر گروه برای به دست آوردن کنترل درویدها می جنگند. اما Hero Hunt نبردی متفاوت را شاهد خواهید بود. در Hero Hunt، یک تیم ۷ نفره در برابر یک نفر می ایستد. Cargo Mode نیز به عبارتی همان مد Capture the Flag در بازی های دیگر است که تیم ها برای تصاحب مناطق مختلف و بازپس گیری مناطق تسخیر شده خواهند جنگید.

خبر قابل توجه دیگری که اخیرا منتشر شده، به عدم پشتیبانی نسخه پی سی از چت صوتی اشاره دارد. در واقع کاربران پی سی که از طریق سرویس Origin به انجام بازی می پردازند، قادر نخواهند بود درون بازی با یکدیگر صحبت کنند اما چنین محدودیتی برای گیمرهای کنسولی در نظر گرفته نشده است. اکانت رسمی توییتر بازی می گوید برای بهره بردن از چنین قابلیتی می توان از نرم افزارهای جانبی همچون اسکایپ و تیم اسپیک استفاده کرد.

Star Wars: Battlefront در تاریخ ۱۷ نوامبر برابر با ۲۶ آبان ماه برای پلتفرم های پی سی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان عرضه خواهد شد و صرفا یک بازی آنلاین خواهد بود. اگر به دنبال بخش داستانی جذاب می گردید، باید تا سال آینده و رونمایی از استار وارز استودیو Visceral Games منتظر بمانید.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato