مطابق گزارش کاربران در iOS 9.1 مشکل استفاده از خدمات LTE ایرانسل برطرف شده است

مطابق گزارش کاربران در iOS 9.1 مشکل استفاده از خدمات LTE ایرانسل برطرف شده است

همانطوری که اندکی قبل در دیجیاتو نوشتیم تنها یک ماه پس از عرضه ی iOS 9 امروز نسخه ی ۹.۱ این سیستم عامل از جانب کمپانی اپل ارائه شده است. در این ورژن شاهد اضافه گشتن اموجی هایی تازه، بهبود یافتن ویژگی Live Photos و همچنین برطرف شدن برخی از باگ ها هستیم.

اگر به خاطر داشته باشید در نسخه ی نهم پلتفرم مورد بحث برند ساکن کوپرتینو بنا را بر این گذاشته بود که کاربران آی دیوایس ها تنها قادر باشند از خدمات ۴G LTE اپراتورهای مورد تائید این شرکت استفاده نمایند.

استدلال کمپانی مذکور نیز اینگونه بود که برخی از خدمات دهندگان به دلیل عدم رعایت استانداردهای معمول -برای ارائه خدمات ۴G- سبب می شوند میزان مصرف باتری آیفون و سایر دستگاه های مشابه افزایش یابد که این مسئله در نهایت منجر به ایجاد گلایه از جانب کاربران خواهد شد.

در کشورمان ایران، اپراتور دوم یا همان ایرانسل نیز از جمله سرویس دهندگانی بود که به خاطر سیاست مورد اشاره در بالا برای ارائه ی خدمات ۴G به کاربران آیفون به مشکل برخورده بود و از این قشر طی پیامکی خواسته بود فعلاً دستگاه های شان را به iOS 9 به روز رسانی نکنند.

امروز و پس از عرضه iOS 9.1 کاربران گزارش می کنند مشکل مرتبط به خدمات LTE ایرانسل برطرف شده و دوباره قادر گشته اند از این سرویس روی تلفن های هوشمند آیفون استفاده نمایند. نظر شما در این رابطه چیست و آیا پس از ارتقا توانسته اید از خدمات یاد شده مجدداً استفاده نمایید یا خیر؟

نظرات ۲۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato