سامسونگ و فروش ۸۳ میلیون موبایل در سه ماهه سوم ۲۰۱۵ در شش نقطه جهان

سامسونگ و فروش ۸۳ میلیون موبایل در سه ماهه سوم ۲۰۱۵ در شش نقطه جهان

بر اساس آمار تازه ای که از سوی Strategy Analytics منتشر شده، خبر می رسد که سامسونگ توانسته در شش ناحیه جهانی، رتبه اول از لحاظ فروش تلفن هوشمند را برای سه ماهه سوم سال ۲۰۱۵ به همراه داشته باشد.

البته باید اشاره کرد که اپل موفق شده فروش برتر در آمریکای شمالی را از آن خود کند اما سامسونگ، در شش ناحیه چنین عنوانی را به دست آورده. این نواحی شامل هستند از اروپای غربی، آسیا-اقیانوسیه، آمریکای مرکزی و جنوبی، اروپای شرقی و خاورمیانه.  در میان این نواحی، سامسونگ بهترین عملکرد خود را در بازار آسیا-اقیانوسیه به جای گذاشته است و قادر به فروش ۲۳.۲ میلیون تلفن هوشمند گشته. در خاورمیانه و آفریقا، شرکت کره ای توانسته ۵۲.۱ درصد از فروش اسمارت فون را به همراه داشته باشد.

در آمریکای شمالی ولی سامسونگ ۲۶ درصد از مجموع فروش تلفن های هوشمند را در اختیار داشته در حالی که اپل با ۳۳ درصد، در این منطقه پیشتاز بوده است. بر اساس گزارش منبع یاد شده، سامسونگ توانسته ۱۰ میلیون اسمارت فون را در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۵ به فروش برساند.

Strategy Analytics به طور کلی عنوان می کند که در این شش منطقه و در سه ماهه سوم ۲۰۱۵، سامسونگ به فروش ۸۳.۸ میلیون دستگاه تلفن هوشمند دست یافته در حالی که اپل صرفا ۴۸.۰۴ میلیون دستگاه آیفون را به فروش رسانده است.

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato