همه چیز درباره آیفون 13
پاناسونیک نسل نوی تبلت غول آسای Toughpad K4 خود را این بار با نگاه به صنعت سینما عرضه می کند

پاناسونیک نسل نوی تبلت غول آسای Toughpad K4 خود را این بار با نگاه به صنعت سینما عرضه می کند

در نمایشگاه CES سال ۲۰۱۳ بود که پاناسونیک محصولی خاص و متمایز را عرضه کرد که همتایی در آن زمان نداشت؛ تبلتی بیست اینچی برمبنای سی پی یو اینتل که از ویندوز ۸.۱ میزبانی می کرد و در برابر آب، گرد و غبار و ضربه مقاومت داشت.

Toughpad پاناسونیک که ۶۰۰۰ دلار قیمت داشت، مناسب کاربردهای صنعتی، مهندسی و طراحی در شرایط سخت محیطی و آب و هوایی بود. حالا بعد از گذشت سه سال، شرکت ژاپنی گجت خود را با مشخصاتی تازه و قیمتی ارزان تر، و این بار با هدفگیری بازاری متفاوت عرضه کرده است. در ادامه مطلب دیجیاتو را همراهی کنید.

نسل تازه Toughpad 4K پاناسونیک با قیمت حدود ۴۰۰۰ دلار، قصد دارد شانس خود را در صنعت سینما و تلوزیون بیازماید. با بهره گیری از پردازنده نسل سوم Intel 5600، این تبلت می تواند در نقش نمایشگر دوربین های حرفه ای چون Red's Raven ظاهر شده و در صورت نیاز، خود نیز به فیلمبرداری با کیفیت ۴K با نرخ ۶۰ فریم در ثانیه بپردازد.

این تبلت می تواند به سرعت مابین حالت مانیتورینگ و ویرایش فیلم سوئیچ کرده و با توجه به سخت افزار قدرتمند خود، اقدام به تدوین فیلم ها کند و عملیات رندرینگ را با سرعت معقولی به انجام برساند.

البته پر واضح است که با پرداخت مبلغ ۴۰۰۰ دلار می توان یک پی سی با پردازنده نسل ششم اینتل به همراه یکی از کارت های گرافیک حرفه ای AMD و یا NVIDIA را خریداری کرد، اما در هر حال قابلیت حمل و استفاده در شرایط نامساعد، مزیتی است که شاید پرداخت این مبلغ را برای گجت ۱.۸۶ کیلوگرمی پاناسونیک توجیه پذیر کند.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato