هدست واقعیت مجازی وایو اچ تی سی مجوز FCC را دریافت کرد

هدست واقعیت مجازی وایو اچ تی سی مجوز FCC را دریافت کرد

یک هفته پیش در خبرهای خواندید که چر ونگ یکی از موسسان اچ تی سی و مدیرعامل فعلی این کمپانی خبر از معرفی تحولی عظیم را در نمایشگاه ماه آینده CES داده بود.

او این صحبت ها را در فوروم توسعه دهندگان و در مورد هدست واقعیت مجازی اچ تی سی موسوم به وایو مطرح کرده بود. عکس های رسمی اخیری که از این هدست منتشر شده نیز نشان می دهد که کمپانی مورد بحث آخرین تغییرات مد نظر خود را در ظاهر و کنترلرهای این دستگاه اعمال نموده و بی صبرانه منتظر آغاز CES است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

امروز اما خبر رسیده که وایو مجوز FCC را برای خود هدست، کنترلرهای آن و بخش های دیگری موسوم به Base Station (ایستگاه پایه) و Link Box (جعبه اتصال) دریافت کرده است.

تاخیر به وجود آمده در پروسه رونمایی این هدست نیز قطعا به تحولی مربوط می شده که خانم ونگ از آن خبر داده و با وجود آنکه قرار است که این محصول در رویداد لاس وگاس رونمایی شود، اعلام گردیده که عرضه آن به بازار تا ماه آوریل (فروردین و اردیبهشت ۹۵) به تعویق خواهد افتاد.

روشن است که کمپانی سازنده، امیدهای زیادی به این هدست بسته است و امروز نیز توئیتی از اکانت مربوط به وایو منتشر گردید که این مساله را تایید می کرد و در آن آمده بود: امیدواریم که تعطیلات به همه خوش بگذرد. ۲۰۱۶ سال مهمی برای تکنولوژی واقعیت مجازی خواهد بود.

حالا که این سخت افزار مجوز FCC را دریافت کرده است باید منتظر بمانیم تا خبرهای مربوط به تحول عظیم یاد شده را از لاس وگاس دریافت نماییم.

۱- برچسب FCC برای هدست وایو

FCC-label-for-the-HTC-Vive-headset

۲- محل قرار گیری برچسب FCC روی هدست وایو

Placement-for-the-FCC-label-on-the-Vive-headset

۳- برچسب و جای کنترلرهای وایو

Label-and-placement-for-the-Vive-controllers

۴- برچسب FCC و جای جعبه کنترل وایو

FCC-label-and-placement-for-the-Vive-Control-Box

۵- برچسب FCC برای لینک باکس

FCC-label-for-the-Vive-link-box

۶- توئیت ارسالی از اکانت توئیتر وایو

Tweet-sent-out-today-from-the-HTC-Vive-Twitter-account

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato