پیش نمایش عمومی ورژن 3.0 اپلیکیشن PowerAMP منتشر شد؛ با قابلیت های جدید آشنا شوید

پیش نمایش عمومی ورژن 3.0 اپلیکیشن PowerAMP منتشر شد؛ با قابلیت های جدید آشنا شوید

پاور امپ، موزیک پلیر محبوب اندرویدی ها قرار است که در نسخه ۳.۰ بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارد. با دانلود جدیدترین نسخه این اپلیکیشن که در حال حاضر به صورت آلفای عمومی منتشر شده می توانید عملکرد موتور صوتی جدیدش را بسنجید و با تغییرات صورت گرفته در رابط کاربری آن آشنا شوید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

موتور صوتی پاور امپ در نسخه ۳.۰ ارتقا یافته تا بتواند آهنگ ها را با کیفیتی بهتر از گذشته و بیس هایی عمیق تر پخش کند. افکت های صوتی در قسمت اکولایزر نسخه سوم اپ بروزرسانی شده اند و در آن چند حالت جدید میان حالات پیش فرض تنظیم صدا مشاهده می کنید.

به غیر از Visualization ها (افکت های تصویری که به صدا واکنش می دهند)، کنترل تمپو (ضرباهنگ) موزیک هم از دیگر قابلیت های جدیدی است که در نسخه سوم پاور امپ می بینیم.

خوشبختانه تمام افکت ها و قابلیت هایی که در نسخه های قدیمی پاور امپ خریده اید را می توانید به نسخه جدید منتقل کنید. البته توجه داشته باشید که این نسخه هنوز در مرحله آلفاست؛ بدین معنی که عاری از مشکل نیست و هنوز راه درازی تا عرضه نسخه نهایی بدون عیب و ایراد در پیش دارد.

11

هر چند که در همین نسخه هم عملکرد قابل قبولی را مشاهده می کنید. با مراجعه به این لینک، می توانید فایل apk نسخه سوم پاور امپ را دانلود و آن را جایگزین نسخه فعلی اپ کنید. پیش از این کار توجه داشته باشید که حتما باید از قسمت تنظیمات و بخش Security اندروید، تیک Uknown Sources را انتخاب کرده باشید.

نسخه آلفای پاور امپ در حال حاضر فقط از پردازنده های ARM پشتیبانی می کند، اما نسخه پشتیبانی کننده از پردازنده های اینتل هم در راه است. توصیه می کنیم پیش از نصب نسخه آلفای پاور امپ، از نسخه فعلی موزیک پلیرتان یک بک آپ تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید مجددا به نسخه پایدار قبلی تان برگردید.

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato