آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس با اپلیکیشن IELTS Vocabulary - ILVOC

آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس با اپلیکیشن IELTS Vocabulary - ILVOC

استمرار در مطالعه، یکی از رموز موفقیت در آزمون IELTS به شمار می رود. بنابراین اگر قصد شرکت در این آزمون را دارید، از هیچ فرصتی نباید برای مطالعه و تسلط بر واژگان مهم دریغ کنید.

اپلیکیشن های آمادگی برای آزمون آیلتس در این خصوص می توانند کمک حال بسیار خوبی برای شما باشند. با نصب آنها در موبایلتان می توانید همیشه و همه جا کلمات و نکات مهم برای شرکت در این آزمون را با خود مرور کنید تا با بیشترین سطح آمادگی سر جلسه امتحان حاضر شوید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

با نصب اپلیکیشن رایگان IELTS Vocabulary به این چهار مورد محتوا دسترسی خواهید داشت: واژگان مهم آزمون آیلتس، ترفندهایی برای پاسخ به سوالات، توصیه هایی برای تست نوشتاری و همچنین توصیه هایی برای تست روخوانی.

IELTS 2

مهم ترین عامل موفقیت شما در آزمون آیلتس، میزان تسلطی است که به واژگان انگلیسی دارید، و IELTS Vocabulary همانطور که از نامش پیداست روی همین موضوع تمرکز کرده. با مراجعه به بخش Vocabulary، فهرستی از واژگان مهم آزمون در دسته بندی های مختلف برایتان نمایان می شود که می توانید تمرین تان را با آنها آغاز کنید.

مثلا در دسته تکنولوژی، تعداد نسبتا قابل توجهی از واژگان مهمی در این خصوص که ممکن است در آزمون به آنها بر بخورید برایتان به نمایش در می آیند که می توانید با سوایپ بین آنها جابجا شوید، معنایشان را بخوانید، با تلفظ صحیحشان آشنا شده و همچنین کاربردشان در جمله را متوجه شوید.

اگر معنای واژه ای را بلد نبودید، و به تمرین بیشتر برای یادگیری آن احتیاج داشتید، کافیست با فشردن علامت قلب در کنارش آن را به فهرست علاقه مندی ها بفرستید تا بعدا بتوانید نگاه دقیق تری به آن بیندازید.

پس از اینکه در یادگیری واژگان به تسلط کافی رسیدید، حالا می توانید از IELTS Vocabulary بخواهید که از شما امتحان بگیرد تا میزان آمادگی خود را برای شرکت در آزمون اصلی بسنجید. توصیه ها و ترفندهای تست زنی که در اپلیکیشن می خوانید هم می توانند کمک شایانی برای موفقیت شما در آزمون آیلتس باشند.

این اپلیکیشن بسیار کارآمد را می توانید به رایگان از گوگل پلی و کافه بازار دانلود کنید.

IELTS Vocabulary - ILVOC
  • IELTS Vocabulary - ILVOC
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: oCoder App
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۴.۵ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato