مرورگر مسدودکننده تبلیغات Brave توسط پایه گذار موزیلا معرفی شد

مرورگر مسدودکننده تبلیغات Brave توسط پایه گذار موزیلا معرفی شد

در حالیکه بحث و جدل ها بر سر مزایای استفاده از مسدودکننده تبلیغات برای کاربران و مضرات آنها برای ناشران و تبلیغ کنندگان ادامه دارد، کمپانی Brave به تازگی اولین مرورگر خود با قابلیت حذف آگهی ها را روانه دسکتاپ و تلفن های هوشمند کرده است.

گفتنی است کمپانی Brave توسط Brendan Eich، یکی از پایه گذاران موزیلا و با هدف تمرکز بر مسدودسازی تبیلغات آزاردهنده از سطح وب راه اندازی شده. حذف تبلیغات نه تنها می تواند باعث حفاظت از حریم خصوصی شما شود، بلکه می تواند نقش موثری بر افزایش سرعت بارگذاری صفحات وب داشته باشد.

مرورگر جدید Brave طوری برنامه ریزی شده که فقط تبلیغاتی که از تاریخچه مرورگر استفاده می کنند را مسدود می نماید، اما جلوی تبلیغاتی که می توانند برایتان موثر واقع شوند را نمی گیرد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

بنابراین با نصب Brave نه تنها می توانید جلوی تبلیغات اسپم و مزاحم را بگیرید، بلکه قادرید آنهایی که ممکن است برایتان مفید باشند را با تمرکز بیشتری از حالت عادی مشاهده کنید.

هنوز نسخه بتای مرورگر Brave به طور رسمی منتشر نشده، با این حال اگر می خواهید پیش از عرضه عملکرد مرورگر مورد بحث را بسنجید، می توانید با مراجعه به وبسایت GitHub نسخه های دسکتاپ، iOS و اندروید آن را دانلود کنید.

توجه داشته باشید که نسخه فعلی مرورگر Brave، فاقد قابلیت هایی همچون مدیریت بوکمارک، تاریخچه و پوشه دانلودهاست. اما به گفته سازندگان اپ قرار است که این قابلیت ها به همراه موارد دیگر به تدریج و طی هفته های آتی به آن اضافه شوند.

برای اینکه از زمان انتشار نسخه کامل Brave مطلع شوید، توصیه می کنیم به وبسایت این کمپانی مراجعه نمایید.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato