نسخه ریبوت بازی Need For Speed: Most Wanted برای مدت محدودی رایگان شد

نسخه ریبوت بازی Need For Speed: Most Wanted برای مدت محدودی رایگان شد

کمپانی الکترونیک آرتز به تازگی بازی Need For Speed: Most Wanted که در سال ۲۰۱۲ عرضه شد را به صورت رایگان در اختیار کاربران پی سی گذاشته است. الکترونیک آرتز با پلتفرم اوریجین خود، هر از چندی عناوینی را به صورت رایگان و در قالب سرویس On the House در اختیار کاربران می گذارد.

برای دریافت Need For Speed: Most Wanted پیش از هر چیز باید به یک اکانت اشتراک سرویس اوریجین دسترسی داشت؛ طبیعتا، ثبت نام در این سرویس کاملا رایگان است و به محض دریافت عناوین On the House، آن بازی ها برای همیشه در اکانت تان باقی خواهند ماند.

بازی قبلی رایگان سرویس On the House، عنوان نقش آفرینی Jade Empire استودیوی بایوور بود. پیش از این هم عناوینی چون Dead Space ،Plants Vs. Zombie و Battlefield 3 در اختیار مشترکین اوریجین قرار گرفته بود.

بازی Most Wanted برای اولین بار در سال ۲۰۰۵ عرضه شد و استودیوی Black Box با توسعه آن اسم و رسم بسیاری برای خود دست و پا کرد. با این حال در سال ۲۰۱۲، خالقین سری بازی Burnout مسئولیت تولید نسخه ریبوت Most Wanted را برعهده گرفتند و با ترکیب المان های رایج نید فور اسپید و Burnout، و نیز افزودن المان های جهان باز و بخش چندنفره، انقلابی اساسی در این فرنچایز پدید آوردند.

ویجیاتو
نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato