از تهران به مشهد؛ معرفی بازی ایرانی پیک موتوری

از تهران به مشهد؛ معرفی بازی ایرانی پیک موتوری

همانطور که پی سی بهترین پلتفرم برای تجربه بازی های استراتژیست، یک سری از ژانرهای بازی هم بیشتر از همه در پلتفرم موبایل می درخشند، خصوصا عناوینی که سیستم کنترل آنها بر مبنای حسگرهای حرکتی پایه گذاری شده.

بازی ایرانی پیک موتوری یکی از جدیدترین بازی های سبک و سیاق محبوب صعود از تپه (که با Hill Climb Racing به محبوبیت رسید) است که شما را در نقش یک پیک موتوری، عازم سفری پر فراز و نشیب از تهران تا مشهد می کند.

1

مطمئنا قواعد بازی های این چنینی را همگی می دانید: گاز بدهید، در لحظه مناسب روی ترمز بزنید و تعادل وسیله نقلیه را با چرخاندن موبایل حفظ کنید. گیم پلی پیک موتوری هم با اندکی تفاوت، از این قاعده مستثنی نیست.

اگر در Hill Climb Racing هدف فقط رسیدن به خط پایان بود، در پیک موتوری کار اضافه تری دارید و آن هم این است که در هر مرحله باید بسته های مردم را هم به دستشان برسانید.

2

هر مرحله دو ایستگاه دارد، یکی محل بار زدن بسته و دیگری جایی که آن را باید تحویل بدهید. رساندن بسته ها در زمان محدود خودش به قدر کافی کار مشکلی هست، اما سازندگان بازی برای اینکه مهارتتان را به چالش بکشند موانعی هم بر سر راهتان قرار داده اند که برای رساندن به موقع بسته ها و پس از آن رسیدن به خط پایان، واقعا به زحمت بیفتید.

بازی ۴۰ مرحله دارد که از تهران آغاز و پس از ردن شدن از اصفهان و شیراز، به مشهد ختم می شود، بنابراین تنوع بسیار خوبی را در مراحل شاهد هستید. هر نوع موتوری که فکرش را بکنید هم در بازی می بینید؛ از موتور گازی و وسپا گرفته تا چاپرهای هارلی دیویدسون و موتورهای مسابقه ای.

3

موتورها را می توانید به دلخواه رنگ آمیزی کنید و از نظر سرعت و کنترل و ترمز و NO2 ارتقایشان دهید، و خوشبختانه بر خلاف بازی های دیگر در پیک موتوری تفاوت میان آنها را کاملا احساس می کنید.

هر چند که فیزیک بازی چندان دقیق نیست، و آنچنان که باید و شاید برای حفظ تعادل موتورها شما را به چالش نمی کشد، با این حال وجود بیش از ۴۰ مرحله متنوع، گیم پلی چالش برانگیز و گرافیک چشم نواز عواملی هستند که از پیک موتوری بازی لذت بخش و سرگرم کننده ای ساخته اند.

این بازی را می توانید به رایگان از کافه بازار دانلود کنید.

پیک موتوری
  • پیک موتوری
  • قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
  • سازنده: زانا گیمز
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳۴.۳ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato