ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گوگل با استخدام های تازه در پی بسط و توسعه کسب و کار اتومبیل های خودران است

گوگل نه تنها غول جستجوهای اینترنتی محسوب می گردد، بلکه محصولات متنوعی در حوزه های مختلف نیز دارد که بسیاری از آنها در مسیر فعالیت های خود موفق ظاهر گشته اند. یکی از این پروژه ...

گوگل نه تنها غول جستجوهای اینترنتی محسوب می گردد، بلکه محصولات متنوعی در حوزه های مختلف نیز دارد که بسیاری از آنها در مسیر فعالیت های خود موفق ظاهر گشته اند. یکی از این پروژه ها، تولید و توسعه ی ماشین های بدون راننده به شمار می رود که شرکت ساکن مانتین ویو چندین سال است روی آن وقت گذاشته و هر روز بیشتر از پیش آن را توسعه می بخشد.

در راستای همین طرح، خبرگزاری رویترز امروز خبری را منتشر نموده که نشان می دهد این کمپانی به دنبال استخدام نیرو و ایجاد فرصت های شغلی جدید است و یکی از آنها به تولید ماشین های خودران آن مربوط می گردد.

گوگل در بخش پروژه خودروی Google X خود از استخدام مشاغلی همانند مهندس برای بخش های کنترل حرکت، صفحات نمایش، رباتیک و حسگرها و مدیرهای اجرائی و بازاریابی منتشر نموده.

در این فهرست، عنوان «مهندس تست تولید (ماشین خودران)، X» نیز به چشم می خورد و در توضیح مسئولیت های کلیدی این شغل نیز نوشته که باید طرح های آزمایشی تولید برای محصولات جدید ارائه دهد.

انتشار این نیازمندی نشان دهنده تلاش مصرانه و مداوم شرکت ساکن مانتین ویو برای تولید خودروهای بدون راننده اش است تا بتواند در آینده یکی از سردمداران تولید ماشین های خودران باشد و از دیگر رقبا همانند اپل یا اوبر پیشی بگیرد. همچنین بیانگر این است که این کمپانی در نظر دارد طراحی و تولید اولیه را خودش انجام داده و تولید انبوه این ماشین ها را به شرکتی دیگر واگذار نماید.

در این آگهی نیاز به فردی که تجربه بین المللی دارد نیز درج شده این در حالیست که گوگل قبلا با شرکتی همانند Lexus همکاری و خودروهای Panda خود را تولید نموده که هنوز در مرحله آزمایشی قرار دارند.

مطالب پیشنهادی