تماشای آنلاین کانال های تلویزیونی در پلتفرم ویندوز با اپلیکیشن UniversalTV

تماشای آنلاین کانال های تلویزیونی در پلتفرم ویندوز با اپلیکیشن UniversalTV

تسهیل دسترسی به اینترنت و روی کار آمدن شبکه های پرسرعت ۳G و ۴G، تماشای کانال های تلویزیونی از تلفن های هوشمند که روزگاری رویایی بیش نبود را به واقعیت تبدیل کرده است.

این روزها هر جای دنیا که باشید، تنها با داشتن یک گجت هوشمند متصل به اینترنت می توانید کانال های تلویزیونی محبوبتان را به طور زنده تماشا کنید. اپلیکیشن UniversalTV پلتفرم ویندوز، همانطور که از نامش پیداست این امکان را در موبایل های ویندوزفونی و رایانه های دسکتاپ مبتنی بر ویندوز برایتان فراهم می کند.

1

کانال هایی که می توانید با UniversalTV ببینید به هشت زبان زنده دنیا هستند: اسپانیایی، انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، روسی، عربی، ترکی و صد البته زبان شیرین مادری مان فارسی.

کلیه شبکه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و همچنین دیگر کانال های مشهور فارسی زبان را می توانید با UniversalTV تماشا کنید. کیفیت پخش، مستقیما به سرعت اینترنت شما بستگی دارد؛ هر چه پهنای باند بیشتری داشته باشید، تصویر شفاف تری هم می بینید.

3

UniversalTV هر چند که استریم خوب و نسبتا بدون قطعی ای دارد، اما کیفیت پخش آن با نمونه های دیگر پلتفرم ویندوز همچون اپلیکیشن World TV# قابل قیاس نیست.

با این وجود، هنگام پخش مسابقات زنده فوتبال از شبکه سه سیما می تواند بسیار کاربردی و مثمر ثمر واقع شود. این اپلیکیشن رایگان است، و هم در پلتفرم ویندوز و هم ویندوزفون قابل اجراست، با این وجود برای حذف تبلیغات آن می بایست هزینه ای ۹.۹۹ دلاری را متقبل شوید.

البته تبلیغات اپ آنچنان غیر قابل تحمل نیستند و تأثیر چندانی بر تجربه تان از تماشای زنده تلویزیون به صورت اینترنتی نمی گذارند. UniversalTV را می توانید هم اکنون از ویندوزاستور مایکروسافت دانلود کنید.

UniversalTV
  • UniversalTV
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: inenuphar
  • سیستم عامل: ویندوزفون و ویندوز
  • حجم: ۳ - ۱۴.۵ مگابایت
دانلود
ویندوزاستور

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato