آپدیت جدید اکس باکس وان، خرید بازی های اکس باکس 360 را امکان پذیر می سازد

آپدیت جدید اکس باکس وان، خرید بازی های اکس باکس 360 را امکان پذیر می سازد

آپدیت نرم افزاری جدید اکس باکس وان که چندی پیش در حالت پیش نمایش منتشر شده بود، امروز به صورت رسمی در سراسر جهان و برای تمامی دارندگان کنسول در دسترس قرار گرفته. علاوه بر سخت افزار اکس باکس وان، اپلیکیشن ویندوز اکس باکس نیز آپدیت می شود.

بزرگ ترین امکانی که از طریق این آپدیت به کنسول اضافه شده، قابلیت خرید بازی های اکس باکس ۳۶۰، مستیقما از طریق اکس باکس وان است. پیش از این، کاربران برای دریافت بازی های رایگان اشتراک طلایی خود باید مسیری طولانی تر را طی می کردند اما حالا صرفا با ورود نام کاربری و رمز عبور، می توانید بازی را از آن خود کنید یا از استور اکس باکس وان بهای خرید آن را بپردازید.

پس از اضافه شدن قابلیت Backward Compatibility به اکس باکس وان، یکی از مشکلات اصلی، خرید بازی های نسل قبل بود. دارندگان اکس باکس وان نمی توانستند مستقیما بازی ها را از طریق کنسول بخرند و این مسئله مانعی عجیب به شمار می آمد.

مایکروسافت آپدیت های نرم افزاری خود را معمولا چند هفته پیش از عرضه رسمی، در حالت پیش نمایش، در اختیار کاربران محدودی قرار می دهد. طی این مدت، مشکلات اصلی مشخص می شود و کاربران گزارش های کاملی را ارسال می کنند. در نتیجه آپدیت اصلی تا حد امکان، عاری از هر گونه مشکل بزرگی خواهد بود.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato