ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

نست مشغول به ساخت یک دوربین امنیتی برای استفاده در محیط بیرونی خانه است

روز گذشته برایتان نوشتیم که مدیر عامل جدید نست (Nest)، یعنی Marwan Fawaz می گوید که کمپانی فروخته نخواهد شد و به کارکنان خود اطمینان داد می توانند همچنان روی محصولات در حال توسعه خود ...

شایان ضیایی
نوشته شده توسط شایان ضیایی | ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۸:۳۰

روز گذشته برایتان نوشتیم که مدیر عامل جدید نست (Nest)، یعنی Marwan Fawaz می گوید که کمپانی فروخته نخواهد شد و به کارکنان خود اطمینان داد می توانند همچنان روی محصولات در حال توسعه خود کار کنند. اگرچه در سخنان Fawaz اشاره دقیقی به پروژه های در دست کار نست نشد، اما وب سایت Tech Insider اخیراً گزارش کرده که یکی از آنها، ورژنی جدید از دوربین نست یا Nest Cam است که برای محیط بیرونی خانه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وقتی از نست خواسته شد که نسبت به این پروژه توضیحاتی بیشتری ارائه کند، از چنین کاری سر باز زد. با این حال، ساخت ورژنی از Nest Cam برای قرار دادن در محلی خارج از خانه خریداران منطقی به نظر می رسد، خصوصاً اگر با ابزارهای داخل خانه نست نیز سازگاری داشته باشد.

دوربین های قبلی نست، امکان استریم یک فید زنده را برای خریداران فراهم می کردند اما گفته می شود دوربین جدید، المان های جدیدی را در خود جای خواهد داد که امکان پیشرفته تری در اختیار مصرف کنندگان می گذارد.

در گزارش وب سایت مورد اشاره همچنین آمده که نست قصد دارد رنگ هایی جدید از Nest Thermostat را به بازار عرضه کند که تا پیش از این، تنها به رنگ نقره ای محدود بوده است. اگرچه این خبرها آنطور که باید و شاید مهم تلقی نمی شوند اما گفته شده که نست خود را برای رونمایی از پروژه ای بزرگ در سال 2017 آماده می کند. بنابراین فعلاً باید منتظر مانده و ببینیم که نست چه در چنته دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی