نسخه بعدی سری بازی God of War با تریلری از گیم پلی آن معرفی شد [تماشا کنید]

نسخه بعدی سری بازی God of War با تریلری از گیم پلی آن معرفی شد [تماشا کنید]

کنفرانس سونی طی نمایشگاه E3 امسال، شروعی طوفانی داشت و سونی بدون هیچ مقدمه چینی، نسخه جدید سری بازی محبوب God of War را معرفی کرد. طبق معمول، توسعه نسخه جدید God of war برعهده استودیوی سانتا مونیکا بوده و توسعه دهندگان تصمیم گرفتند به جای نمایش تریلری سینماتیک، دقایقی ارزشمند از گیم پلی بازی را در مقابل دیدگان گیمرها بگذارند.

همانطور که در نمایش بازی می توان دید، کریتوس حالا پا به سن گذاشته و صورتش به ریشی بلند مزین شده است. در تریلر God of War (که هیچ شماره یا پیشوند و پسوندی ندارد)، پسری نوجوان به چشم می خورد که می توان آن را پسر کریتوس دانست.

در گیم پلی می بینیم که کریتوس در تلاش است تا شکار یک گوزن را به پسرش آموزش دهد اما طبیعتاً هیچ چیز آنطور که باید پیش نمی رود و کار به مبارزاتی خونین می کشد؛ مبارزاتی که سری God of War شهرت زیادی در آنها دارد. اما مهم ترین نکته، تغییرات اساسی در سبک گیم پلی بازی است که آن را از تمام نسخه های پیشین متمایز می سازد.

دوربین God of War حالا به روی شانه کریتوس منتقل شده و مبارزات، شکلی تاکتیکال تر به خود گرفته اند. برخلاف سابق که کریتوس به طور همزمان دشمنان فراوان را به طور همزمان از پیش روی بر می داشت، به نظر می رسد این بار باید منتظر مبارزاتی تن به تن بود که عدم استفاده از یک پسوند یا شماره را توجیح می کند، زیرا God of War قرار است در نقش یک ریبوت تمام عیار برای این فرنچایز ظاهر شود.

همان طور که پیش از این شنیده بودیم، به نظر می رسد بازی تمرکزی ویژه روی تم اساطیری اسکاندیناوی داشته باشد و البته داستان، نقشی اساسی در روند بازی ایفا خواهد کرد. بدون توضیح اضافه شما را به تماشای ویدیوی گیم پلی هیجان انگیز God of War که به صورت انحصاری روی کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد دعوت می کنیم.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato