پایانی بر فروش مک بوک پروهای غیر رتینای اپل

پایانی بر فروش مک بوک پروهای غیر رتینای اپل

اپل درحال حذف مک بوک پروهای غیر رتینا و ۱۳ اینچی خود از فروشگاه های فیزیکی اش است و همین موضوع می تواند نشانه ای باشد برای آماده شدن شرکت مذکور جهت رونمایی از نسخه جدید همین لپ تاپ ها.

این نسخه از کامپیوتر اپل هنوز در بسیاری از فروشگاه های فیزیکی این شرکت به شکل گسترده موجود است اما در حال حاضر، برخی از اپل استورها که موجودی این کامپیوتر را به اتمام رسانده اند خبر می دهند که قرار نیست دوباره آن را برای فروش عرضه کنند.

اگر با آخرین نسخه از مک بوک غیر رتینا آشنایی ندارید، باید گفت که مشغول مطالعه در خصوص دستگاهی هستید که برای آخرین بار در سال ۲۰۱۲ بروز رسانی شده است. پس از آن، نسخه های رتینا از راه رسیدند که اگرچه کیفیت نمایشگر آنها بسیار بهتر شد و مشمول طراحی باریک تری هم گشتند، ولی درایو نوری از آنها حذف گشته بود.

به همین دلیل، آخرین نسل از مک بوک پروی غیر رتینا که به درایو نوری مجهز است، هنوز هم خریداران خاص خودش را دارد. اپل حتی دیگر در وب سایت رسمی خود هم اشاره ای به این مدل نمی کند و همه شواهد خبر از پایان فروش آن در آینده نزدیک می دهند.

همانگونه که پیش از این نیز گزارش داده ایم، اپل تصمیم دارد مک بوک پروی خود را در پاییز امسال بروز رسانی کرده و یک نمایشگر دوم از نوع OLED در بالای کیبورد آن اضافه کند. در این میان احتمال اضافه شدن سنسور Touch ID به این کامپیوتر نیز وجود دارد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato