محافظ نمایشگر فبلت گلکسی اس 7 اج پلاس در یک وبسایت فروش لوازم جانبی رویت شد

محافظ نمایشگر فبلت گلکسی اس 7 اج پلاس در یک وبسایت فروش لوازم جانبی رویت شد

سال گذشته، سامسونگ برای آن دسته از کاربرانش که دوست داشتند نسخه اندک بزرگ تری از موبایل گلکسی اس ۶ اج را داشته باشند، موبایل اس ۶ اج پلاس را معرفی نمود که از یک نمایشگر بزرگ تر ۵.۷ اینچی بهره می برد.

این ابعاد تقریبا نیم اینچ از نمایشگر نسخه استاندارد و البته موبایل گلکسی اس ۶ بزرگ تر به نظر می آید. اما تا به الان حرفی در مورد اینکه سامسونگ قصد دارد نسخه پلاس از گلکسی اس ۷ اج را نیز عرضه کند به میان نیامده بود.

با این همه، گفته شده سایتی به نام Armorsuit که در زمینه ساخت پوشش و محافظ صفحه نمایش فعالیت می کند، اخیرا محصول تازه ای را به فهرست کالاهای خود اضافه کرد که به موبایل گلکسی اس ۷ اج پلاس تعلق دارد.

البته هیچگونه مشخصات و جزئیاتی در مورد این تلفن هوشمند در وبسایت مذکور مطرح نشده اما انتظار می رود که دستگاه همان نمایشگر ۵.۷ اینچی محصول سال قبل یعنی گلکسی اس ۶ اج پلاس را در اختیار داشته باشد و اساسا شاید به همین خاطر است که گفته می شود گلکسی نوت ۷ از نمایشگری شش اینچی بهره خواهد برد.

طبق برخی برآوردهای صورت گرفته، موبایل گلکسی اس ۷ اج پلاس قرار است که در تاریخ ۱۲ مردادماه امسال در کنار محصول دیگری به نام نوت ۷ رونمایی شود. لازم است اضافه نماییم که اکسسوری اشاره شده در وبسایت مذکور هم اکنون موجود نبوده و قابل خرید نیست.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato