گلکسی های سامسونگ فروش بالاتری از آیفون دارند

گلکسی های سامسونگ فروش بالاتری از آیفون دارند

آیفون ۶s با نمونه قبلی از همین تلفن هوشمند تفاوت چندان شگرفی نداشت و به همین دلیل، اپل موفق به رقم زدن یک فروش رویایی دیگر نشد. بخشی از مشکل این بود که اپل، آنچه خود تصور می کرد کاربران می خواهند را به موبایلش افزود نه آنچه کاربران واقعاً می خواستند. برای مثال، ۳D Touch اگرچه تکنولوژی نو و جذابی است ولی نمی تواند چندان هم کاربران را سر شوق آورد.

در حالی که آیفون های اپل برای اولین بار با کاهش تقاضای سالانه مواجه شده اند، گلکسی های سامسونگ به علت دارا بودن ویژگی هایی کاربر پسند، موفق به دریافت بازخوردی مثبت تر از حد معمول شده اند.

با توجه به تحلیلی که به تازگی از سوی موسسه تحقیقاتی «Kantar Worldpanel» صورت گرفته، گفته می شود که موبایل پرچمدار سامسونگ در بازه زمانی فوریه الی مه، فروش بالاتری از آیفون ۶s داشته است. بر اساس همین گزارش، گلکسی S7 و S7 Edge شانزده درصد از کل فروش موبایل در ایالات متحده را تشکیل داده اند. این در حالیست که هر دو آیفون جدید اپل، ۱۴.۶ درصد از این چارت را به خود اختصاص داده اند.

این البته در حالیست که حدود ۱۰ ماه از عمر آخرین نسل آیفون سپری می شود و در این بازه زمانی، کاربران معمولاً منتظر رونمایی از نمونه تازه می مانند. هرچند اینطور که به نظر می رسد، آیفون ۷ هم قرار نیست تغییرات گسترده ای را به همراه آورد ولی تعداد کاربرانی که از آیفون هایی با عمر بالاتر از دو سال استفاده می کنند، زیاد بوده و همین موضوع می تواند موجب فروش بالای آیفون ۷ شود.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato