ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

این دوچرخه هیبریدی با هر بار شارژ مسافتی ۲۴۰ کیلومتری را طی می کند

کمپانی Rimac به تازگی از دوچره هیبریدی الکتریکی جدیدی رونمایی کرده است که مشخصات بسیار تحسین برانگیزی دارد. موتور Greyp G12H به لطف باتری عظیم 3 کیلو وات ساعتی خود می تواند 150 مایل (معادل ...

کمپانی Rimac به تازگی از دوچره هیبریدی الکتریکی جدیدی رونمایی کرده است که مشخصات بسیار تحسین برانگیزی دارد. موتور Greyp G12H به لطف باتری عظیم 3 کیلو وات ساعتی خود می تواند 150 مایل (معادل 240 کیلومتر) را با هر شارژ بپیماید که بیشترین رقم در میان تمام دوچرخه های الکتریکی موجود در بازار به شمار می رود.

از سوی دیگر، اگر به عنوان مثال، فاصله شما با محل کارتان نزدیک به 16 کیلومتر باشد، هر بار رفت و برگشت هزینه ای معادل 2.3 سنت روی دستتان خواهد گذاشت که یکی از ارزان قیمت ترین گزینه های موجود برای حمل و نقل به حساب می آید.

البته اگرچه هزینه آمد و شد بسیار ارزان در خواهد آمد، اما برای خرید دوچرخه Rimac باید هزینه ای بسیار بالا بپردازید. در واقع مدل قبلی Rimac، که Greyp G12S نامیده شده و حداکثر مسافت 120 کیلومتر را با سرعت 70 کیلیومتر بر ساعت می پیماید، قیمتی معادل 9400 دلار دارد و مسلماً مدل جدید و باتری دو برابر بزرگتر آن، به مراتب از Greyp G12S گران تر خواهد بود.

هر دو مدل G12H و G12S بیش از آنکه شبیه سایر دوچرخه های الکتریکی موجود در بازار باشند، طراحی خود را از موتوکراس ها به ارث برده اند. ضمناً با درنظرگیری وزن بالای هر دو، پدال های قرار گرفته روی بدنه آنها صرفاً حالت نمایشی دارند. ناگفته نماند که هنوز قیمت مدل های مختلف و تاریخ عرضه G12H به صورت دقیق مشخص نشده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • esmaeilprl
    esmaeilprl | ۱۵ مهر ۱۳۹۵

    وای طراحیش خداست،ایول ?

مطالب پیشنهادی