همه چیز درباره آیفون 13
هوآوی در سال 2016 تاکنون بیش از 100 میلیون تلفن همراه فروخته است

هوآوی در سال 2016 تاکنون بیش از 100 میلیون تلفن همراه فروخته است

هوآوی مراسمی را برای معرفی موبایل Nova و مدل پلاس آن در چین برگزار کرد، اما برخلاف همیشه این رویداد بیشتر شبیه به جشنی برای موفقیت های این کمپانی چینی به نظر می رسید تا یک کنفرانس مطبوعاتی رسمی.

مدیران چینی پس از معرفی Nova، در مورد دستاوردهایشان در سال ۲۰۱۶ صحبت کردند. گفتنی است ماه گذشته هوآوی اعلام کرد به فروش فوق العاده ۱.۵ میلیون دستگاه موبایل آنر ۸ دست یافته، ضمن اینکه طی مدت ۵ ماه پس از معرفی رسمی P9 آمار عرضه آن به بیش از ۶ میلیون عدد رسیده.

Huawei-100-million-milestone

حال طی مراسم دیروز، کمپانی مذکور با افتخار اعلام کرد در سال ۲۰۱۶ تا به اینجا توانسته بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه تلفن همراه به فروش برساند. لازم است بدانید آمار اسمارت فون های فروخته شده توسط هوآوی در سال ۲۰۱۵ جمعاً به رقم ۱۰۰ میلیون دستگاه رسیده بود، بنابراین قطعاً ارقام سال ۲۰۱۶ نسبت به سال گذشته برتری قابل توجهی خواهد داشت.

این موفقیت، یکی از بزرگ ترین دستاوردهای کمپانی چینی از بدو تأسیس به شمار می رود. همچنین توجه داشته باشید که طی هفته های باقی مانده از سال ۲۰۱۶ شاهد رونمایی از فبلت قدرتمند Mate 9 نیز خواهیم بود که به احتمال زیاد در تاریخ ۳ نوامبر مطابق با ۱۳ آبان ماه معرفی می گردد.

لازم به ذکر است اسمارت فون مورد بحث از جدیدترین چیپست کایرین هوآوی در کنار ۶ گیگابایت رَم، ماژول دوربین دوگانه، و فناوری شارژ فوق سریع بهره خواهد گرفت که می تواند طی مدت تنها ۵ دقیقه باتری موبایل را از ۰ تا ۵۰ درصد شارژ نماید.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato