ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

کمپانی HP در سه سال آینده، 4 هزار نفر از نیروهای خود را اخراج می کند

کمپانی بزرگ HP در زمینه تعدیل و اخراج نیروهای خود دستی بر آتش داشته و سابقه درخشانی دارد؛ این مسئله هنوز هم ادامه پیدا کرده و به نظر می رسد اهالی کالیفرنیایی این شرکت قصد ...

کمپانی بزرگ HP در زمینه تعدیل و اخراج نیروهای خود دستی بر آتش داشته و سابقه درخشانی دارد؛ این مسئله هنوز هم ادامه پیدا کرده و به نظر می رسد اهالی کالیفرنیایی این شرکت قصد دارند طی سه سال آینده، بین 3 هزار تا 4 نفر از نیروهای خود را تعدیل کنند.

به گزارش رویترز، دلیل اصلی چنین تصمیمی به صورت رسمی اعلام نشده، اما شواهد حاکی از عدم تطابق انتظارات مالی HP با دستاوردهای سال جاری است. وضعیت درآمدزایی این شرکت در ماه های گذشته متعادل بوده اما به سودرسانی کافی و مورد نظر مدیران نرسیده، در نتیجه کاهش هزینه های داخلی یکی از روش های مقابله با این مسئله خواهد بود.

علاوه بر این HP قصد دارد بین 350 الی 500 میلیون دلار در زمینه زیرساخت های خود هزینه کند، اما با این وجود انتظار می رود از سال 2020 به بعد، هر سال بین 200 تا 300 میلیون دلار صرفه جویی شود. اگرچه سود عملیاتی این کمپانی باسابقه دنیای تکنولوژی بنابر گزارش ماه گذشته چندان هم کم نیست ولی ضعیف تر از عملکرد دوره های قبلی خواهد بود.

به طور کلی شرکت HP در حال حاضر در شرایط مطلوبی به سر می برد، اما با نگاهی مختصر به وضعیت اقتصادی بین الملل و بازار قطعات کامپیوتری می توان به سادگی رویکرد و دلایل مدیران این کمپانی را توجیه نمود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی