همه چیز درباره آیفون 13
کمپانی HP در سه سال آینده، 4 هزار نفر از نیروهای خود را اخراج می کند

کمپانی HP در سه سال آینده، 4 هزار نفر از نیروهای خود را اخراج می کند

کمپانی بزرگ HP در زمینه تعدیل و اخراج نیروهای خود دستی بر آتش داشته و سابقه درخشانی دارد؛ این مسئله هنوز هم ادامه پیدا کرده و به نظر می رسد اهالی کالیفرنیایی این شرکت قصد دارند طی سه سال آینده، بین ۳ هزار تا ۴ نفر از نیروهای خود را تعدیل کنند.

به گزارش رویترز، دلیل اصلی چنین تصمیمی به صورت رسمی اعلام نشده، اما شواهد حاکی از عدم تطابق انتظارات مالی HP با دستاوردهای سال جاری است. وضعیت درآمدزایی این شرکت در ماه های گذشته متعادل بوده اما به سودرسانی کافی و مورد نظر مدیران نرسیده، در نتیجه کاهش هزینه های داخلی یکی از روش های مقابله با این مسئله خواهد بود.

علاوه بر این HP قصد دارد بین ۳۵۰ الی ۵۰۰ میلیون دلار در زمینه زیرساخت های خود هزینه کند، اما با این وجود انتظار می رود از سال ۲۰۲۰ به بعد، هر سال بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون دلار صرفه جویی شود. اگرچه سود عملیاتی این کمپانی باسابقه دنیای تکنولوژی بنابر گزارش ماه گذشته چندان هم کم نیست ولی ضعیف تر از عملکرد دوره های قبلی خواهد بود.

به طور کلی شرکت HP در حال حاضر در شرایط مطلوبی به سر می برد، اما با نگاهی مختصر به وضعیت اقتصادی بین الملل و بازار قطعات کامپیوتری می توان به سادگی رویکرد و دلایل مدیران این کمپانی را توجیه نمود.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato