معرفی بازی صاعقه؛ شوق پرواز

معرفی بازی صاعقه؛ شوق پرواز

جدا از پرداخت به ایده های خلاقانه یکی از مسئله هایی که موجب شده صنعت گیمینگ ایران همچنان روی پای خودش نایستد، بی توجهی سازمان ها یا شرکت ها به بازی های ویدیویی است. طبیعتا وقتی توسعه دهنده پشتیبانی نشود، نمی توانیم انتظار پیشرفت های گوناگون را داشته باشیم. به تمام سازندگان اشاره نمی کنیم. خیلی ها همانند مهدی فنائی با همین محدودیت ها اپلیکیشن های فوق العاده ای را به انتشار رساندند.

مسئله اینجاست که این «پشتیبانی» راه موفقیت صنعت گیمینگ را هموارتر خواهد کرد. خوشبختانه نهاجا یا نیروی هوایی ارتش چند ماهی است که به ساپورت از بازی های ویدیویی پرداخته و پس موفقیت های «شکارچی»، اکنون با صاعقه آمده اند تا بازیکن ها را با فداکاری های هشت سال جنگ تحمیلی آشنا کنند. اگر خواهان یک تجربه هیجان انگیز هستید، معرفی امروز را از دست ندهید.

صاعقه
کنترل بازی آسان بوده و با یک دست می توانید به انجام این عنوان بپردازید. البته گاهی اوقات انگشتان جلوی دید شما را می گیرند.

همان چند ثانیه ابتدایی برای تجربه «صاعقه» کافی است تا این عنوان را بهترین اپلیکیشن شوتم آپ داخلی بنامیم. تمام مرحله های بازی، بازآفرینی یکی از عملیات‌های نیروی هوایی ارتش در جریان هشت سال دفاع مقدس بوده و بر اساس خاطرات خلبانان شرکت کننده ساخته شده اند. همچنین پیش از انجام ماموریت ها، توضیحاتی پیرامون آن ها را می توانید بخوانید که موجب گشته صاعقه تنها یک اپلیکیشن برای سرگرمی نباشد.

ساخته بخش بازیسازی نهاجا، عنوانی شوتم آپ است. با این سبک که آشنا هستید؟ بازی هایی را می گوییم که به شما نقش یک خلبان را داده و باید با تیراندازی به پیروزی برسید. صاعقه تقریبا تمام استانداردهای این سبک را رعایت کرده است؛ از تعداد گوناگون دشمن ها و قابلیت ارتقا جنگنده بگیرید تا آیتم هایی که هنگام مبارزه به آن ها دست پیدا می کنید، همگی توانسته اند جذابیت صاعقه را افزایش دهند.

صاعقه - بازی
جز بیان دیالوگ ها، بخش صداگذاری و موسیقی عملکرد بسیار خوبی داشته و به همراه یک گیم پلی هیجان انگیز، آدرنالین خون بازیکن ها را بالا می برند.

با این وجود بعضی بخش ها کمبود محتوا روی تجربه بازیکن تاثیر منفی می گذارد. شاید صاعقه عنوان سختی باشد ولی به خاطر مرحله های کم، ساعات زیادی را با خلبان های ایرانی نخواهید گذراند. متاسفانه این مسئله روی محیط ها هم تاثیر گذاشته و آن ها دارای گستردگی کافی نیستند. خوشبختانه استودیو سازنده گفته که با بروزرسانی های بیشتر شاهد مرحله های بیشتر خواهیم بود.

برای سخن پایانی باید بگوییم که صاعقه با المان های مثبت خود، یکی از بهترین های امسال بوده و تجربه ای فوق العاده از سبک شوتم آپ را به بازیکن های ایرانی هدیه می دهد. امیدواریم با بروزرسانی های بیشتر، استودیو سازنده جذابیت عنوانش را افزایش دهد. اگر دوست دارید بدانید بهترین بازی های شوتم آپ ایرانی که تاکنون به انتشار رسیده چگونه است، صاعقه را بازی کنید.

صاعقه
  • صاعقه
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: بازی های رایانه ای نهاجا
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۵۵.۴ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato