توییتر اپلیکیشن اشتراک ویدیوی Vine را تا چند ماه دیگر تعطیل می کند

توییتر اپلیکیشن اشتراک ویدیوی Vine را تا چند ماه دیگر تعطیل می کند

کمپانی توییتر امروز رسماً اعلام کرد که قصد دارد تا چند ماه دیگر اپلیکیشن اشتراک ویدیوی Vine را برای همیشه تعطیل کند. البته وبسایت این سرویس به حیات خود ادامه می دهد، بنابراین ویدیوهای آپلود شده در آن حفظ می شوند، اما دیگر امکان آپلود محتوای جدید وجود نخواهد داشت.

سرویس Vine کار خود را از سال ۲۰۱۳ آغاز کرد و به سرعت به عنوان یکی از محبوب ترین ابزارها برای اشتراک ویدیوهای کوتاه جایگاه خود را میان کاربران پیدا کرد. با این حال به نظر می رسد در چند سال اخیر این اپلیکیشن نتوانسته موفقیت خود را ادامه دهد و با ورود رقبایی قدرتمند دیگر حضور آن چندان هم به نفع کمپانی مادر، یعنی توییتر نیست.

به احتمال قوی برخی از قابلیت های کلیدی این سرویس به بخش اشتراک ویدیوی خود توییتر افزوده خواهد شد تا تلاشی باشد برای حفظ رضایت بیشتر کاربران.

این شبکه اجتماعی روزهای خوبی را سپری نمی کند و مشکلات مالی، کاهش اقبال کاربران به این سرویس و اختلافات شدید میان مدیران داخلی بر سر نحوه و مقصد واگذاری کمپانی کار را به جایی رسانده که توییتر تصمیم به تعدیل حدود ۳۵۰ نفر از نیروهایش بگیرد. به نظر می رسد تعطیلی اپلیکیشن Vine نیز در راستای اجرای همین سیاست باشد تا شاید به نحوی بتوان این کمپانی بحران زده را از سقوط کامل نجات داد و سرانجام به دست خریداری مطمئن سپرد.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato