ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

دو تن از مدیران اجرایی ارشد توییتر، این کمپانی را ترک کردند

به نظر می رسد بحران داخلی شرکت توییتر ادامه دارد، زیرا دو تن از مدیران رده بالای این کمپانی تصمیم به ترک آن گرفته اند. «آدام مسینگر» مدیر ارشد فناوری (CTO) و «جاش مکفارلند» معاون ...

حمید مقدسی
نوشته شده توسط حمید مقدسی | ۱ دی ۱۳۹۵ | ۱۷:۰۰

به نظر می رسد بحران داخلی شرکت توییتر ادامه دارد، زیرا دو تن از مدیران رده بالای این کمپانی تصمیم به ترک آن گرفته اند. «آدام مسینگر» مدیر ارشد فناوری (CTO) و «جاش مکفارلند» معاون ارشد بخش محصولات این شبکه اجتماعی امروز به طور جداگانه در پیام هایی، جدایی خود را از این مجموعه اعلام کردند.

مسینگر دلیل خروج از توییتر را استراحت کاری اعلام کرد، و مکفارلند نیز به گروه سرمایه گذاری ریسک پذیر «گریلاک پارتنرز» خواهد پیوست. جالب است که ماه گذشته پس از اخراج چند صد نیرو، «آدام بین» مدیر عملیاتی ارشد این شرکت از مقام خود استعفا داد.

طبق شایعات موجود، این کمپانی در حال حاضر درگیر مشکلات داخلی است و مدیران ارشد آن بر سر فروش توییتر با یکدیگر اختلاف نظر دارند. شایان ذکر است از جمله خریداران احتمالی شبکه اجتماعی مورد بحث می توان به گوگل، سیلزفورس، مایکروسافت، ورایزن و دیزنی اشاره کرد.

آدام مسینگر
آدام مسینگر

گفتنیست سال 2016 برای توییتر چندان خوش یمن نبوده. آنها به تازگی فعالیت سرویس ویدیویی پرطرفدار واین را خاتمه دادند، ضمن اینکه روند توسعه اپلیکیشن پیام رسان را هم پیش از عرضه، متوقف ساختند. فعالیت های اصلی شبکه اجتماعی فوق در سال جاری بیشتر روی پخش ویدیوی زنده آنلاین و رفع مشکل زورگویی و مزاحمت در فضای مجازی اختصاص داشته.

لازم به ذکر است توییتر به تازگی شرکت توسعه دهنده اپلیکیشن Yes Inc را خریداری کرده و «کیث کولمن» بنیانگذار آن را به سمت معاونت بخش محصولات گمارده بود. حال باید دید آیا جدایی «مکفارلند» باعث ارتقاء جایگاه «کولمن» می شود یا خیر، ضمن اینکه هنوز جایگزین «مسینجر» نیز مشخص نیست.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی