لانچر Arrow مایکروسافت گزینه های شخصی سازی بیشتری دریافت کرد

لانچر Arrow مایکروسافت گزینه های شخصی سازی بیشتری دریافت کرد

Arrow Launcher، یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های اندرویدی مایکروسافت ساعاتی پیش به روز رسانی کوچکی دریافت کرده که گزینه هایی بیشتری جهت شخصی سازی برای کاربران به ارمغان می آورد.

به روز رسانی مورد بحث اگرچه خیلی بزرگ و مهم نیست، اما نشان دهنده آن است که توسعه دهندگانش برای ارتقای اپلیکیشن تا جای ممکن کوشش می کنند. اولین قابلیت جدید اشاره شده در فهرست تغییرات ارو لانچر گزینه تغییر آیکن ها و نام اپلیکیشن هاست. برای این کار می بایست اندکی انگشت خود را روی آیکن هر اپلیکیشن نگه دارید.

مورد بعدی قابلیت پشتیبان گیری و بازگردانی تنظیمات و چینش آیکن ها در اپلیکیشن است تا کاربران بتوانند در صورت نصب مجدد لانچر به این کار اقدام نمایند. همچنین چند والپیپر جدید با قابلیت تنظیم ابعاد نیز به گزینه های پیشین ارو لانچر اضافه شده و حالا با تغییرات انجام گرفته در رزولوشن اپ شاهد بارگذاری سریع تر آن در دستگاه های اندرویدی خواهید بود.

مضاف بر این برخی باگ ها و مشکلات نسخه های پیشین در این به روز رسانی برطرف شده اند. توجه داشته باشید که تغییرات یادشده همگی در فاز بتا صورت گرفته اند، اما به زودی شاهد ارائه آپدیت رسمی آن در گوگل پلی خواهید بود.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato