ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویجیاتو - بازی

شرکت‌های دانش‌ بنیان برای حضور در نمایشگاه TGC حمایت می‌شوند

بنابر اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت های دانش بنیان برای حضور در نخستین نمایشگاه بین المللی تجاری صنعت بازی های رایانه ای ایران (که با نام اختصاری TGC شناخته می شود) مورد ...

شایان ضیایی
نوشته شده توسط شایان ضیایی | ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۵

بنابر اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت های دانش بنیان برای حضور در نخستین نمایشگاه بین المللی تجاری صنعت بازی های رایانه ای ایران (که با نام اختصاری TGC شناخته می شود) مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

با توجه به آیین نامه حمایت از شرکت های دانش بنیان در حوزه صادرات که توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تنظیم شده، بخشی از هزینه های حضور چنین شرکت هایی با هدف توسعه صادرات بازی های رایانه ای در نمایشگاه Tehran Game Convention پرداخت خواهد شد.

ناگفته نماند که همایش TGC، قرار است برای اولین بار در کشور  با همکاری بنیاد ملی بازی های رایانه ای و مجموعه شناخته شده «گیم کانشکن» فرانسه برگزار شود و فرصتی برای آشنایی بازی سازان، سرمایه گذاران و ناشران بین المللی با پتانسیل های بالقوه صنعت بازی کشور است. لازم به توضیح نیست که حضور ناشران بین المللی می تواند گامی بلند در جهت حضور گسترده تر بازی سازان ایرانی در بازار بین الملل باشد.

شرکت های دانش بنیان صنعت بازی سازی می توانند برای استفاده از بسته حمایتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، آیین نامه حمایت از شرکت های دانش بنیان در حوزه صادرات را از این لینک دریافت کرده و از کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری این معاونت به آدرس http://tesc.ir برای برخورداری از این حمایت دولتی اقدام نمایند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی