همه چیز درباره آیفون 13
طراحی جدید بخش نظرات فیسبوک، گفتگوی کاربران با یکدیگر را ساده تر می کند

طراحی جدید بخش نظرات فیسبوک، گفتگوی کاربران با یکدیگر را ساده تر می کند

اگر از اپلیکیشن پیام رسانی مانند Messenger استفاده می کنید، حتماً با ساختار حبابی اطراف پیام ها آشنا هستید. به تازگی اسکرین شات هایی از نسخه آزمایشی فیسبوک منتشر شده که احتمال استفاده از این نوع طراحی را در بخش نظرات این اپلیکیشن نشان می دهد. منابع خبری می گویند فیسبوک چندین سبک مختلف را در دست بررسی دارد که به زودی یکی از آنها در شبکه اجتماعی مورد بحث به کار گرفته خواهد شد.

در حال حاضر در بخش نظرات فیسبوک دسته بندی آشکاری را شاهد نیستیم و تمامی پیام ها به صورت پیش فرض در سمت چپ و در پس زمینه ای خاکستری رنگ به نمایش در می آیند. با این حال در تصاویر امروز طراحی جدیدی را می بینیم که فضای خالی بیشتری را در بر می گیرد، اما پیام ها در کادر حبابی به نمایش در می آیند و اطلاعات زمانی و دکمه های لایک و پاسخ نیز در زیر آنها قرار می گیرند.

فیسبوک در بیانیه ای که در پایگاه خبری Buzzfeed منتشر شده، می گوید طراحی جدید را با هدف ایجاد حس گفتگو و مکالمه در بخش نظرات می آزماید، حالتی که در اپلیکیشن مسنجر این کمپانی نیز به کار می رود. شاید با این ترفند، کاربران بیشتری به فیسبوک مسنجر روی آورده و از آن به عنوان پیام رسان اصلی خود استفاده کنند.

البته این طراحی حبابی یکی از چندین مدل در حال بررسی توسط کمپانی مورد بحث است، ولی هنوز اطلاعاتی راجع به موارد دیگر وجود ندارد. فیسبوک از این طراحی با عنوان «تست کوچک» یاد می کند و بنابراین انتظار می رود فقط بخش اندکی از کاربران شبکه اجتماعی مورد بحث با آن مواجه شوند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato