ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپل
تکنولوژی

هشدار اپل به کاربران آی کلاود بابت فعال شدن تصادفی بعضی سرویس ها در iOS 10.3

اپل امروز با ارسال ایمیلی به کاربران خود، از وجود باگی در سرویس آیکلاد سخن به میان آورد و به آن ها هشدار داد. گویا باگ مورد بحث باعث ایجاد اختلالی در تنظیمات آیکلاد شده ...

نیما فرشین
نوشته شده توسط نیما فرشین | ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۵

اپل امروز با ارسال ایمیلی به کاربران خود، از وجود باگی در سرویس آیکلاد سخن به میان آورد و به آن ها هشدار داد. گویا باگ مورد بحث باعث ایجاد اختلالی در تنظیمات آیکلاد شده و برخی از سرویس های غیرفعال آن را اشتباهاً فعال می کند.

به همین منظور اپل از کاربران iOS 10.3 درخواست کرده تا دوباره سری به تنظیمات آیکلاد خود بزنند و سرویس های فعال آن را دوباره بررسی کنند. با این حال هنوز مشخص نیست که اختلال موجود دقیقا روی چه بخشی تاثیر می گذارد.

ما به تازگی از وجود باگی در آخرین به روزرسانی iOS 10.3 با خبر شده ایم که سرویس آیکلاد برخی از کاربران را تحت تاثیر خود قرار داده است. این باگ باعث می شود که برخی از سرویس های غیر فعال شده، سهوا دوباره فعال شوند. ما به شما پیشنهاد می کنیم که وارد تنظیمات آیکلاد شوید و از این موضوع اطمینان حاصل کنید که تنها سرویس های مورد علاقه تان فعال هستند.

البته اپل اعلام کرده که باگ مورد بحث روی سرویس های فوتو لایبراری، Keychain و Find My iPhone تاثیر نگذاشته و این مشکل به طور کامل در iOS 10.3.1 رفع خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Pedram Zarei
    Pedram Zarei | ۱۷ فروردین ۱۳۹۶

    مگه IOS 10.3.1 هنوز عرضه نشده؟

مطالب پیشنهادی