ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویجیاتو - بازی

بازی انحصاری Mario + Rabbids: Kingdom Battle تایید شد؛ حاصل همکاری یوبی سافت و نینتندو

بعد از تعریف و تمجید بسیار شرکت یوبی سافت از کنسول نینتندو سوییچ، انتظار می رفت تا بازی های انحصاری بسیاری برای این کنسول منتشر شود. اولین حاصل این تمایل، بازی انحصاری Mario + Rabbids: Kingdom ...

بعد از تعریف و تمجید بسیار شرکت یوبی سافت از کنسول نینتندو سوییچ، انتظار می رفت تا بازی های انحصاری بسیاری برای این کنسول منتشر شود. اولین حاصل این تمایل، بازی انحصاری Mario + Rabbids: Kingdom Battle است. ملاقات لوله کش ایتالیایی معروف با خرگوش های دیوانه، آن هم در سبک نقش آفرینی نوبتی، بدون شک ترکیب به شدت جالبی است که طرفداران را ذوق زده کرده.

مدتی پیش آرت ورک جدیدی از بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle در اینترنت پخش شد. منبع اصلی این تصویر، یکی از کاربران سایت Discord بود که برای ساعاتی کل توییتر را فرا گرفت.

در نهایت سایت Nintendo World Report اطلاعات رسمی به همراه دو عکس از بازی منتشر کرد. انحصاری جدید کنسول نینتندو سوییچ را می توان به صورت دو نفره بازی کرد. از بین شخصیت های ماریو، لوییجی، یوشی و پرنسس پیچ به همراه خرگوش ها می توانید یکی را انتخاب کنید. طنز خرگوش های معروف شرکت یوبی سافت نیز در جای جای آرت ورک ها دیده می شود؛ لباس های مبدل آن ها به نظر می رسد تنوع بازی را بیش از پیش افزایش دهد.

در بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle ماریو و دوستانش برای اولین بار در تاریخ از اسلحه استفاده می کنند. طبق گفته های سازندگان، 65 درصد بازی شامل مبارزات و 35 درصد بازی شامل گشت و گذار می شود. یوبی سافت می گوید مبارزات نقش آفرینی نوبتی با المان های ادونچر ترکیب شده و بازیکنان را وادار به استفاده از تاکتیک های مختلفی جهت پیشروی در بازی می کند.

دنیای Mario + Rabbids چهار قسمت دارد که اتمسفر آن براساس رنگ های فانتزی و طراحی بصری مثال زدنی سری بازی ماریو طراحی شده است. ماریو، لوییجی، پیچ و یوشی به همراه ورژن خرگوشی آن ها، هشت شخصیت قابل بازی Mario + Rabbids را تشکیل می دهند و یک تجربه 20 ساعته را برایتان فراهم می سازند.

طبق گفته های Nintendo World Report انحصاری جدید کنسول نینتندو سوییچ قرار است در ماه آگوست یا سپتامبر امسال وارد بازار شود. گویا برای اطلاعات بیشتر از بازی باید منتظر نمایشگاه E3 بمانیم.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی