همه چیز درباره آیفون 13
اگر پیکسل بعدی را ال جی بسازد، احتمالاً باید انتظار این طراحی را داشت

اگر پیکسل بعدی را ال جی بسازد، احتمالاً باید انتظار این طراحی را داشت

هنوز ماه ها تا رونمایی از پرچمداران تازه گوگل زمان باقی مانده اما این مسئله افراد خوش ذوق را از ساخت تصاویر رندر منطبق با شایعات منتشر شده باز نمی دارد. اکنون رندری منتسب به نسل دوم پیکسل گوگل را به انتشار رسیده که در ساخت آن از طراحی ال جی جی ۶ الهام گرفته شده است.

گفتنی است الهام از طراحی جی ۶ از آنجا سرچشمه می گیرد که چندی پیش اطلاعات موجود در سیستم گزارش باگ اندروید نشان می داد احتمالاً تلفن همراه تازه گوگل با اسم رمز «Taimen» با مشارکت کمپانی کره ای ال جی تولید خواهد شد.

از همین رو در رندر مورد اشاره المان هایی نظیر نمایشگر Full Vision با نسبت طول به عرض ۱۸:۹ همراه با گوشه های گرد و حاشیه های بسیار اندک به کار گرفته شده اند. علاوه بر آن در پنل پشتی هم شاهد ماژول دوربین دوگانه ای هستیم که چینش آن به صورت افقی و همانند پرچمدار ال جی است. اما مشخصه دیگری که در نمای پشتی پیکسل و در تصویر مورد بحث قابل مشاهده است، سنسور تشخیص اثر انگشت بوده که در بالای لوگوی «G» قرار گرفته.

انتظار می رود پیکسل های تازه گوگل در فصل چهارم سال جاری میلادی معرفی شده و سپس روانه بازار شوند. خبرها حاکی از آن هستند که اهالی مانتین ویو یکی از پروژه های خود را لغو کرده و امسال دو موبایل تازه را روانه بازار می کنند.

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato