ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

اپل واچ نسل سوم اواخر امسال از راه می رسد

با توجه به اینکه نام اپل واچ در صدر جدول پرفروش ترین ساعت های هوشمند بازار قرار دارد، منطقی است که کوپرتینویی ها بخواهند نسل سوم را با کیفیت و امکانات بالاتر به زودی ارائه ...

محسن وفانژاد
نوشته شده توسط محسن وفانژاد | ۵ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۸:۴۵

با توجه به اینکه نام اپل واچ در صدر جدول پرفروش ترین ساعت های هوشمند بازار قرار دارد، منطقی است که کوپرتینویی ها بخواهند نسل سوم را با کیفیت و امکانات بالاتر به زودی ارائه دهند.

سال گذشته اپل، از نسل دوم ساعت های هوشمند خود در کنار آیفون ها رونمایی کرد و حالا نیز شایعات نسل سوم با نزدیک شدن به زمان معرفی آیفون های جدید، بالا گرفته. برخی منابع حتی مدعی شده اند که اپل، دو ساعت جدید در دست ساخت دارد و قرار است معرفی کند.

بر اساس نشریه Electronic Daily News که به زبان چینی منتشر می شود، گویا نسل سوم همین حالا در دست ساخت بوده و قرار است تا پایان سال 2017 نیز به بازار ارائه شود.

با توجه به اینکه آپدیت جدید watchOS قرار است تغییرات بزرگی به همراه داشته باشد، بعید نیست که در کنار آیفون 8، اپل از ساعت های جدید هم رونمایی کند. البته این اولین بار است که در مورد تاریخ عرضه اپل واچ نسل سوم می شنویم.

در این گزارش دو نکته مهم هم در مورد نسل سوم ذکر شده: باتری بزرگ تر و استقلال از آیفون. اپل واچ ها بدون آیفون قابلیت های بسیاری را از دست می دهند اما اگر اپل واچ قابلیت اتصال به اینترنت و شبکه های مخابراتی را داشته باشد، بسیاری از مشکلات فعلی پوشیدنی ها را می تواند برطرف سازد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی