گلکسی نوت 8 احتمالاً از 24 شهریور به دست خریداران می رسد

گلکسی نوت 8 احتمالاً از 24 شهریور به دست خریداران می رسد

دقیقاً سه هفته با رونمایی فبلت پرچمدار گلکسی نوت ۸ فاصله داریم، دستگاهی که در تاریخ ۲۳ آگوست برابر با یکم شهریور ماه در رویداد اختصاصی آنپکد در نیویورک به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

هفته گذشته در خبرها خواندید که پیش فروش پرچمدار بعدی سامسونگ از تاریخ ۲۵ آگوست یعنی سوم شهریور آغاز می شود و افرادی که از این تاریخ تا ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) این دستگاه را خریداری کنند، از گارانتی تعویض نمایشگر هم برخوردار خواهند شد.

حال یکی از اپراتورهای مخابراتی کره جنوبی، پاسخ بخش دوم معمای فوق، یعنی زمان ارسال سفارشات کاربران را هم اعلام کرده است. طبق اطلاعات به دست آمده از این شرکت، گلکسی نوت ۸ از تاریخ ۱۵ سپتامبر یعنی ۲۴ شهریور ماه به دست کاربران خواهد رسید. البته این تاریخ فقط برای کشور کره جنوبی هست، اما معمولاً اختلاف زمانی چندانی بین عرضه پرچمداران سامسونگ در کشورهای مختلف وجود ندارد.

گفتنیست بخش مهم ماجرا، یعنی قیمت گلکسی نوت ۸ همچنان نامشخص مانده. برخی کارشناسان محدوده ۱۰۰۰ دلاری را برای فبلت مورد انتظار کره ای پیش بینی می کنند که اگرچه بسیار بالا به نظر می رسد، اما در شرایط کنونی بازار تصمیم عجیبی نیست.

گلکسی نوت ۸ شباهت های زیادی با پرچمدار کنونی سامسونگ یعنی گلکسی اس ۸ دارد، اما نمایشگر بزرگ تر، قلم کاربردی S Pen و دوربین دوگانه، می توانند افزایش قیمت این دستگاه را توجیه کنند.

به هر حال پس از اتفاقاتی که برای گلکسی نوت ۷ رخ داد، اکنون همه شرایط برای موفقیت گلکسی نوت ۸ مهیاست و باید دید آیا سامسونگ می تواند از این فرصت، نهایت بهره را ببرد یا خیر.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato