همه چیز درباره آیفون 13
ایرانسل 12 بسته بلند مدت جدید اینترنت همراه ارائه کرد

ایرانسل 12 بسته بلند مدت جدید اینترنت همراه ارائه کرد

شرکت ایرانسل امروز اعلام کرد که چند بسته بلند مدت جدید اینترنت همراه را برای مشترکان خود ارائه کرده که در ادامه توجه شما را به متن بیانیه خبری این شرکت در همین رابطه جلب می کنیم.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، ۱۲ بسته بلندمدت جدید، در بازه‌های زمانی سه، ۶ و ۱۲ ماهه ارائه شده‌ اند و در حجم‌های ۹ گیگابایتی تا ۱۲۰ گیگابایتی، سریعترین و گسترده‌ ترین اینترنت همراه ایران را در اختیار مشترکان ایرانسل قرار می‌ دهند.

بسته‌ های سه ماهه جدید شامل بسته‌ های ۹، ۱۸، ۲۴، ۳۶، ۴۸ و ۷۲ گیگابایتی هستند. بسته‌ های ۶ ماهه در حجم‌ های ۱۸، ۳۶ و ۴۸ گیگابایتی و بسته‌ های ۱۲ ماهه نیز در حجم‌ های ۷۲، ۹۶ و ۱۲۰ گیگابایتی ارائه شده‌ اند.

فهرست کامل بسته‌های اینترنت همراه در وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/packages در دسترس قرار گرفته است.

همچنین فعال‌ سازی این بسته‌ ها با شماره‌ گیری کد دستوری *۵۵۵*۵# (ستاره ۵۵۵ ستاره ۵ مربع) و یا با استفاده از نرم‌ افزار کاربردی «ایرانسل من» نیز امکان‌ پذیر است.

امکان دریافت آخرین نسخه اپلیکیشن ایرانسل من از طریق وب‌سایت ایرانسل به نشانیirancell.ir/myirancell و نیز فروشگاه‌ های اپلیکیشن Google Play Store، کافه بازار و اپ استور فراهم است.

علاوه بر این، پرتال وب ایرانسل من به نشانی my.irancell.ir خرید بسته‌ های اینترنتی و مدیریت حساب ایرانسلی را برای مشترکان ایرانسل امکان‌ پذیر کرده است.

بسته‌ های دوازده‌ گانه جدید ایرانسل برای استفاده توسط مشترکان دائمی و اعتباری در دسترس است و تمامی مشترکان اینترنت همراه نسل ۳، ۴ و ۴.۵ ایرانسل می‌ توانند این بسته‌ ها را روی حساب خود فعال کنند.

ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، تاکنون ۲۴۶۵ شهر، دهستان و جاده را تحت پوشش نسل سوم اینترنت همراه (۳G)، ۱۳۱۴ شهر، دهستان و جاده را تحت پوشش نسل چهارم اینترنت همراه (۴G/LTE) و ۲۵۷ شهر را تحت پوشش اینترنت همراه نسل ۴.۵ قرار داده است.

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato