قابلیت استفاده از موس و کیبورد به زودی به ایکس باکس وان می آید

قابلیت استفاده از موس و کیبورد به زودی به ایکس باکس وان می آید

مدتی زیادی از اعلام خبر پشتیبانی کنسول ایکس باکس وان از موس و کیبورد می گذرد. حال مدیر بخش ایکس باکس، آقای مایک ایبارا، باز هم خبر اضافه شدن این قابلیت در آینده نزدیک را داده است.

او اعلام کرده که از نگرانی کاربران در رابطه با استفاده از موس و کیبورد آگاه بوده و این قابلیت، به طور قطعی به کنسول مایکروسافت خواهد آمد. ایبارا در این رابطه می گوید: «ما باید در رابطه چگونگی استفاده از این قابلیت بسیار هشیار باشیم. استفاده از این امکانات به طور کامل به سازندگان بازی ها بستگی خواهد داشت.»

مایک ایبارا می گوید که بسیاری به وسیله توییتر، به او اطلاع داده اند که استفاده از موس و کیبورد، عدالت در رقابت در بازی ها را از بین خواهد برد و او به این به این دسته از افراد، حق می دهد.

به عقیده او، اضافه شدن موس و کیبورد به بازی ها این امکان را در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد که با توجه به راحتی کاربر در استفاده از موس و کیبورد یا کنترلر، اقدام به انتخاب یکی از آن ها کند.

مایکروسافت پیش از این و با استفاده قابلیت کراس پلی Gears of War 4، رقابت میان کاربران نسخه پی سی و ایکس باکس در این بازی را تست کرده بود. البته لازم به ذکر است که کاربران ایکس باکس وان این بازی، حق انتخاب بازی یا عدم رقابت مشترک با کاربران نسخه پی سی را داشتند.

به نظر می رسد که به زودی بازی های ایکس باکس وان، از این قابلیت بهره مند خواهند شد. البته هنوز تاریخ مشخصی برای این بروزرسانی مشخص نشده است. آیا شما علاقه ای به استفاده از موس و کیبورد در ایکس باکس وان دارید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato