بلومبرگ: گلکسی نوت انعطاف پذیر سامسونگ در سال 2018 معرفی می شود

بلومبرگ: گلکسی نوت انعطاف پذیر سامسونگ در سال 2018 معرفی می شود

در حالی که در آستانه رونمایی از مورد انتظار ترین موبایل امسال یعنی آیفون X قرار داریم، بالاترین مقام اجرایی بخش تلفن همراه غول تکنولوژی کره یعنی «کوه دونگ-جین» رئیس سامسونگ موبایل خواسته تا بخشی از هیجان بازار را به سمت خودشان بکشاند.

این مقام ارشد کره ای امروز اعلام کرد که موبایل انعطاف پذیر سامسونگ در سال ۲۰۱۸ و به عنوان عضوی از خانواده گلکسی نوت وارد بازار خواهد شد. همان طور که می دانید، این کمپانی مدتهاست که توسعه موبایلی با نمایشگر انعطاف پذیر را در دستور کار دارد و حتی در نمایشگاه CES سال ۲۰۱۱ نمونه اولیه از دستگاهی با صفحه نمایش ۴.۵ اینچی امولد منعطف را به نمایش گذاشت:

کنفرانس خبری امروز سامسونگ برای نمایش فبلت پرچمدار گلکسی نوت ۸ در کره جنوبی برگزار شده است. پیش فروش این دستگاه که از چند روز قبل شروع شده، نتیجه ای فراتر از انتظار را در پی داشته و به بیش از ۶۵۰ هزار دستگاه رسیده. این مقدار پیش فروش با توجه به قیمت بالای فبلت مورد بحث در کره جنوبی (۱.۱ میلیون وون معادل ۹۶۹ دلار آمریکا) بسیار جالب است.

می دانیم که موبایل تاشوی سامسونگ نمایشگر خمش پذیر خواهد داشت. تحلیلگران می گویند همراه ساختن این نوآوری با سخت افزار قدرتمند و به روز در دستگاهی زیبا و ظریف، کار بسیار دشواریست. اگرچه هر سال خبر از ورود چنین محصولی به بازار به گوش می رسد، اما حالا این موضوع توسط مقام ارشد سامسونگ تأیید شده و بنابراین می توانیم اطمینان داشته باشیم نخستین موبایل تاشوی جهان در سال ۲۰۱۸ معرفی خواهد شد.

«کوه» همچنین اعلام کرد شرکت هارمان که زیرمجموعه سامسونگ به شمار می رود، توسعه اسپیکری مجهز به هوش مصنوعی را در دستور کار دارد که از آن برای پخش موسیقی و انجام دیگر وظایف استفاده می شود. ظاهراً این دستگاه با اسپیکر هوشمند سامسونگ مجهز به دستیار صوتی بیکسبی تفاوت دارد.

شاید به مطالب زیر هم علاقه مند باشید:

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato