سامسونگ تنها 100 هزار واحد از موبایل تاشوی Galaxy X تولید خواهد کرد

سامسونگ تنها 100 هزار واحد از موبایل تاشوی Galaxy X تولید خواهد کرد

سامسونگ به آرامی مشغول آماده سازی شرایط برای عرضه نخستین موبایل هوشمند تاشوی خود تحت عنوان Galaxy X در سال ۲۰۱۸ میلادی است. این موبایل که تا به امروز شایعات زیادی درباره اش شنیدیم، حقیقی بوده و اخیراً جواز رگولاتوری های مختلف را در کره جنوبی دریافت کرده است. Galaxy X که با شماره مدل SM-G888N0 شناخته می شود، احتمالاً پیش از نمایشگاه CES سال آتی در لاس وگاس معرفی می شود.

معرفی دستگاه در CES 2018 منطقی به نظر می رسد زیرا رویداد MWC بارسلونا معمولاً میزبان پرچمداران جدید سامسونگ است. بنابراین با توجه به اینکه رویداد MWC به موبایل های گلکسی اس ۹ اختصاص دارد و نمایشگاه IFA برلین به موبایل جدید سری نوت و ضمناً سامسونگ نمی خواهد توجه رسانه ها را از روی پرچمداران سری اس یا نوت بردارد، CES 2018 بهترین فرصت برای رونمایی از Galaxy X است.

بنابراین نباید تعجب کرد اگر Galaxy X در هفته نخست سال جدید میلادی روانه بازار شود. بنابر گفته منابع کره ای، Galaxy X مدلی محدود خواهد بود و تنها ۱۰۰ هزار واحد از آن به بازار تزریق می شود.

انتظار می رود که Galaxy X تنها در کره جنوبی عرضه شود و سامسونگ می خواهد به بررسی میزان تمایل مشتریان به موبایل های تاشو بپردازد. بسته به به میزان موفقیت این نسخه محدود در کره جنوبی، احتمال دارد عرضه جهانی دستگاه در سال ۲۰۱۹ انجام گیرد.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato