روایت سفرهای پر مخاطره؛ جزییات تازه از فصل دوم گرندتور

روایت سفرهای پر مخاطره؛ جزییات تازه از فصل دوم گرندتور

همانطور که انتظار می رفت فصل دوم Grand Tour در راه است. به همین منظور مجری های معروف این برنامه شروع به انتشار عکس های جدیدی در پیج های Facebook خود کرده اند.

عکس های منتشر شده نشان می دهد که این سه مجری همانند گذشته هدفشان تولید برنامه ای پر هیجان بوده است که طبق عکس ها همان هدف را دنبال کرده اند.

طبق عکس هایی که جداگانه توسط شبکه های اجتماعی برنامه Grand Tour پخش شده است.

جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می سفر خود را با SUV، سوپر کار ها و خودرو های آفرود ادامه می دهند.

از خودرو هایی که در این فصل از آن ها استفاده شده است می توان به لامبورگینی اونتادور، Ariel Nomad در بخش افرود و نیسان Pathfinder برای  وضعیت های پیچیده تر و دشوارتر  اشاره کرد.

همانند فصل قبل برنامه آنها مرتباً در به گوشه های مختلف دنیا همانند نیویورک، سوئیس و دوبی برای اجرا برنامه سفر خواهند کرد.

طبق خبر های منتشر شده کتابی به منظور راهنمای سفر Grand Tour منتشر خواهد شد که عکس های بیشتری از این فصل را با خود خواهد داشت.

طبق صحبتی که با تهیه کننده Grand Tour اقای Andy Wilman داشته ایم وی برای ما توضیح داد که هدف اصلی این برنامه ماجراجویی و سفر های جاده ای پر خطر و پر هیجان است که در این فصل خیلی بیشتر از اینها را تجربه خواهیم کرد.

انتظار می رود این فصل تا پایان سال میلادی جاری در شبکه آمازون پخش شود، فصل اول که توانست رکورد جدیدی در آمازون پرایم به ثبت برساند و توانست پر دانلود ترین برنامه آمازون شود. انتظار می رود فصل دوم رکورد جدیدی چه در آمازون و چه در مستند های مربوط به خودرو به ثبت برساند.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.