همه چیز درباره آیفون 13
رونق کسب و کار تولید چیپ سامسونگ و افزایش ۴.۵ درصدی ارزش سهام آن

رونق کسب و کار تولید چیپ سامسونگ و افزایش ۴.۵ درصدی ارزش سهام آن

گزارش های جدید نشان می دهند که ارزش سهام سامسونگ با سرعت بالایی رو به افزیش است و از دیروز تا کنون ۴.۵ درصد رشد داشته. انتظار می رود این افزایش همچنان ادامه داشته باشد و در نهایت سهام این شرکت رکورد جدیدی در زمینه افزایش ارزش تا سه ماهه انتهایی سال جاری میلادی ثبت کند.

گفتنی است عمده افزایش سود این شرکت کره ای به بخش فروش چیپ های حافظه مربوط می شود. همچنین سامسونگ اکنون بزرگترین تأمین کننده اپل محسوب می شود و بعد از اپل بیشترین سود را از فروش آیفون X کسب می کند. به همین دلیل انتظار می رود در ماه های آتی به دنبال فروش آیفون های تازه معرفی شده، در آمد بیشتری به خزانه این شرکت واریز شود. لازم به ذکر است که در معاملات دیروز هر سهام سامسونگ ۲.۶۸۲ میلیون وُن کره، معادل ۲۳۶۲ دلار معامله شد و در پایان همان روز این مقدار به ۲۳۲۵ دلار رسید. پیش بینی می شود در آینده این مقدار با ۳۲ درصد افزایش به ۳۰۸۰ دلار برسد.

انتظار می رود این شرکت کره ای تا ۲۱ مهر ماه میزان سود سه ماه سوم سال ۲۰۱۷ را اعلام نماید و تخمین زده می شود که این مقدار برابر با ۶۴.۸۴ میلیارد وُن باشد. در این صورت سود عملیاتی سامسونگ بالغ بر ۱۳.۳۴ هزار میلیارد وُن، معادل ۱۱.۷ میلیارد دلار خواهد بود. لازم به ذکر است که این مقدار کمتر از سود عملیاتی ۱۲.۷ میلیارد دلاری کسب شده در سه ماهه دوم خواهد بود.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato