ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

به لطف پول های مجازی نقل و انتقال وجه رایگان می شود؟

به گفته یکی از سرمایه گذاران مطرح حوزه تکنولوژی پول های مجازی نظیر بیت کوین قرار است آنقدر ارزشمند و فراگیر شوند که به واسطه شان امکان نقل و انتقال وجه بدون نیاز به پرداخت ...

Maryam Mousavi
نوشته شده توسط Maryam Mousavi | ۲۳ مهر ۱۳۹۶ | ۱۵:۰۰

به گفته یکی از سرمایه گذاران مطرح حوزه تکنولوژی پول های مجازی نظیر بیت کوین قرار است آنقدر ارزشمند و فراگیر شوند که به واسطه شان امکان نقل و انتقال وجه بدون نیاز به پرداخت هرگونه مبلغی میسر شود.

Cathie Wood مدیر عامل یکی از شرکت های سرمایه گذاری عرصه تکنولوژی به نام ARK Invest در این باره گفته:

اینترنت سیستم پرداخت داخلی ندارد زیرا در ابتدای امر تصور نمی شد که به عرصه ای برای تجارت و داد و ستد بدل شود. بیتکوین و دیگر پول های مجازی نیز تلاش دارند که به حل این مشکل کمک کنند و بخش زیادی از اصطکاک موجود در این حوزه را حذف نمایند.

وی اشاره کرد که به طور مثال هم اکنون ۲۰ درصد از کل نقل و انتقالات پولی میان فیلیپین و کره جنوبی از طریق بیت کوین انجام می گیرد در حالی که نه واریزکننده و نه گیرنده از این مساله خبر ندارند.

در اینجا بد نیست اشاره کنیم که شرکت های ارائه دهنده خدمات انتقال وجه حدودا هفت تا هشت درصد از هر صد دلار پولی که (بین دو کشور) منتقل می شود را بر می دارند که این میزان در مورد رقم های بالا قابل توجه است. حالا اما پیش بینی شده که در صورت افزایش فشار از ناحیه نقل و انتقلات پول های مجازی بر این شرکت ها احتمالا در آینده نزدیک نیازی به پرداخت وجه برای این منظور نخواهد بود.

روز جمعه گذشته ارزش هر بیت کوین به ۵۸۵۶ دلار رسید

گفتنی است طبق گزارش صنعت روز جمعه گذشته ارزش هر بیت کوین به ۵۸۵۶ دلار رسید و سرمایه بازار آن که در اصل کل ارزش تمامی بیت کوین های در گردش موجود در بازار است نیز رقم ۹۶.۷ میلیارد دلار را رد کرد.

بنابراین اگر بیت کوین در مقیاس کنونی اش سهام بود آنگاه پانزدهمین جایگاه در نزدک و پنجاه و هشتمین رتبه در بازار بورس نیویورک را به خود اختصاص می داد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
  • agha
    agha | ۲۴ مهر ۱۳۹۶

    با وجود ممنوعیت چین هنوز داره ادامه میده

  • 401914125
    401914125 | ۲۳ مهر ۱۳۹۶

    ? ? ? ? ?

مطالب پیشنهادی