همه چیز درباره آیفون 13
مینگ چی کو هرگونه ارزان سازی قطعات در آیفون های 2018 را تکذیب کرد

مینگ چی کو هرگونه ارزان سازی قطعات در آیفون های 2018 را تکذیب کرد

هنوز آیفون ۱۰ اپل به دست مشتریان نرسیده، «مینگ چی کو» از مؤسسه «KGI Securities» درباره آیفون های سال ۲۰۱۸ تحلیل هایی ارائه کرده و اظهار داشته تمام مدل های سال آینده به دوربین «TrueDepth» و قابلیت «FaceID» مجهز خواهند شد.

پیش از این نیز اخباری مبنی بر حضور نمایشگر OLED در آیفون های ۲۰۱۸ منتشر شده بود که نشان می دهد کمپانی ساکن کوپرتینو تصمیم دارد برخی از ویژگی های اختصاصی آیفون ۱۰ را به مدل های ارزانتر خود بیاورد.

اما نکته مهم ماجرا اینجاست که مینگ چی کو هرگونه ارزان سازی و کاهش دقت در قابلیت های آیفون های بعدی را تکذیب کرده و اعلام نموده اپل در دوربین TrueDepth محصولات مذکور، از لنزهای پلاستیکی استفاده نخواهد کرد.

مشکل کمبود قطعه اپل در سال ۲۰۱۸ رفع خواهد شد

آقای کو همچنین عنوان کرده زنجیره تأمین اپل تا پیش از سال ۲۰۱۸ گروه وسیع تری از تأمین کنندگان را در بر خواهد گرفت و مشکلات ناشی از کمبود قطعات و دیرکرد تحویل در مدل های این سال وجود نخواهند داشت. به عنوان مثال تنها در زمینه تأمین قطعات شیشه ای آیفون، شرکت های Largan ،Genius ،Hoya و Asia Optical با اپل همکاری خواهند کرد.

لازم به ذکر است که بر اساس گفته های کو، قابلیت تشخیص چهره سه بعدی احتمالاً در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ یا نیمه اول سال ۲۰۱۹ به موبایل های اندرویدی می آید، که فرصت مناسبی برای ارتقای ویژگی مذکور توسط اپل و حفظ مزیت رقابتی خواهد بود.

گفتنی است بلومبرگ هفته گذشته طی تحلیلی اظهار کرده بود که به دلیل کمبود قطعه و ایجاد وقفه در تولید آیفون ۱۰، اپل مجبور شده در دوربین TrueDepth از قطعات ارزان تر با کیفیت پایین تر استفاده کند که کمپانی ساکن کوپرتینو این مطلب را تکذیب کرده است.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato