رکوردی تازه در راه است؛ 482 کیلومتر در ساعت با هنسی

رکوردی تازه در راه است؛ 482 کیلومتر در ساعت با هنسی

رکورد شکنی در دنیای سرعت تمامی ندارد، بعد از شکسته شدن رکورد بوگاتی Chiron توسط کونیگزگ رگرا RS احتمال باز پس گرفتن رکورد توسط بوگاتی زیاد است.

در حالی که رقابت بین کونیگزگ و بوگاتی در حال شدت گرفتن است، هنسی اقدام به انتشار تیزری از مدل جدید خود که F5 نام دارد کرده است.

جدا از تیزر منتشر، عکسی توسط هنسی منتشر شده و  عقب هنسی F5 را نشان می دهد که کنار یک تابلوی محدودیت سرعت ۳۰۰ مایلی (۴۸۲ کیلومتر در ساعت) ایستاده است. 

سرعت ۴۸۲ کیلومتر با توجه به رکورد کنونی ۴۱۵ کیلومتر در ساعتی که توسط بوگاتی ویرون گرند اسپرت ثبت شد، اختلاف بسیار زیادی دارد و واقعا پیشرفت عظیمی به شمار می آید. 

لازم است یادآوری کنیم که سرعت ۴۳۰ کیلومتر در ساعت توسط بوگاتی ویرون گرند اسپرت در جولای ۲۰۱۰ در پیست Volkswagen زده شد اما به علت محدودیت ۱۵ کیلومتری که توسط بوگاتی برای محافظت از لاستیک ها ایجاد شده است، همان ۴۱۵ کیلومتر در ساعت ثبت شد.

طلوع خورشیدی که در عکس شاهد هستیم نشان از تولد سری جدید و ظهور نسل جدیدی از خودرو های هنسی را نمایش می دهد که از طراحی لوتوس جدا شده و توسط مهندسان هنسی طراحی شده است.

هنسی F5 که در بیابان های تگزاس آمریکا تولید می شود، احتمالا قدرتی بیش از ۱۴۵۱ اسب بخار داشته باشد.

در سایت رسمی شرکت هنسی، این تیونر آمریکایی قول داده است هایپر کار بعدی توانایی رسیدن به سرعت ۴۶۶ کیلومتر در ساعت را داشته باشد.

بوگاتی Chiron به عنوان سریعترین خودرو ۲۰۱۸ شناخته شده است که می تواند به سرعت ۴۵۰ کیلومتر در ساعت دست پبدا کند اما از موتور W16 بعید نیست که بتواند ۴۸۲ کیلومتر در ساعت را نیز ثبت کند.

تا اینجای کار تنها دغدغه خودرو ها نیستند بلکه جاده و لاستیک مورد نیاز نیز وجود ندارد که بتوانند از آنها برای ثبت رکورد استفاده کرد.

باید نشست و دید هنسی چه خیالی در سر خود می پروراند.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato